طراحی جدید اینفینیتی QX60 رونمایی شد:شیک و مجلسی

طراحی جدید اینفینیتی QX60 رونمایی شد:شیک و مجلسی

شرکت اینفینیتی این بار با طراحی بسیار قدرتمندانه و بسیار جذاب از خودروی جدید خود رونمایی کرده است که دارای قابلیت های بسیار ایده آل و فوق العاده می باشد و می توان گفت یک اتفاق بسیار هوشمندانه و کارآمد از سوی این شرکت قدرتمند می باشد.

خودروی اینفینیتی QX60 با شکل و شمایل جدید و بسیار متفاوت عرضه شده و می توان حساب ویژه ای روی این خودرو بازکرد، طراحی بسیار جذاب و فوق العاده خاص برای این خودرو از قابلیت های منحصر به فرد و ایده آل این خودرو محسوب می شود.

اینفینیتی یکی از تازه وارد های بازار خودرو می باشد اما با طراحی های بسیار ایده آل و فوق العاده خود، توانسته طرفداران منحصر به فرد خود را به وجود بیاورد و همین عملکرد بسیار مثبت و مناسب می باشد که از سوی این شرکت قدرتمند ارائه خواهد شد.

طراحی جدید اینفینیتی QX60 نشان دهنده ترکیب بسیار هوشمندانه و ایده آل این خودرو می باشد که در بهترین حالت خود قرار دارد و می توان حساب ویژه ای روی این گوشی به دست آورد که واقعا بسیار هوشمندانه و ایده آل محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اینفینیتی این خودرو را برای بازار ایالات متحده آماده کرده است و حدود ۳ ماه در این بازار عرضه خواهد شد و دومین بازار برای این خودرو قاره اروپا می باشد که از کشور انگلیس شروع و عرضه نهایی آن آغاز خواهد شد.

طراحی جدید اینفینیتی QX60

طراحی جدید اینفینیتی QX60

خودروی QX60 نسل جدیدی از خودرو های شرکت اینفینیتی محسوب می شود که در ایده آل ترین بخش خود قرار دارد و می توان حساب ویژه ای روی این خودرو باز کرد و با تمام قابلیت هایی که در اختیار دارد می توان گفت بهترین حالت ممکن از سوی این شرکت خواهد بود.

اینفینیتی و قابلیت های منحصر به فرد خود توانسته تبدیل به یکی از برند های معتبر دنیای خودرو شود که بسیار ایده آل و همچنین هوشمندانه به فعالیت خود در بازار های جهانی می پردازد که بسیار عالی ودر عین خاص بودن بسیار مناسب می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر