طراحی جدید بنتلی کانتیننتال با بدنه فیبرکربن ارائه می شود

طراحی جدید بنتلی کانتیننتال با بدنه فیبرکربن ارائه می شود

خودروی بنتلی کانتیننتال جی تی یک ماشین بسیار جذاب و با طراحی بسیار خاص می باشد گه شرکت بنتلی به بهترین نحو ممکت توانست به طراحی و ساخت آن دست یابد و یک خودروی بسیار جذاب و فوق العاده ای را برای بازار های جهانی عرضه کند.

این شرکت در نظر دارد تا به زودی یک روش جدیدی را برای این خودرو در نظر بگیرد و به احتمال زیاد شاهد اتفاقات جالب و جذابی از سوی بنتلی برای ساخت و ارتقا نسخه جدید این ماشین نسبت به نسخه اولیه خود خواهیم بود که طراحی خوبی خواهد داشت.

بنتلی اعلام کرده است با همان تیم مهندسی دست به تغییراتی در بخش طراحی و فنی خودروی تازه معرفی شده خود یعنی کانتیننتال خواهد داشت و قرار است بخش زیادی از این خودرو را باز طراحی کند و به طور کلی دچار تغییرات زیادی خواهد شد.

طراحی جدید بنتلی کانتیننتال یک نکته بسیار مهم و جالبی دارد و آن هم بدنه فیبرکربن می باشد که بسیار قدرتمندتر از قبل می باشد و این شرکت عنوان کرده است از این نسخه به تعداد محدود ساخته خواهد شد و قرار است به زودی اتفاقات زیادی برای این شرکت بیافتد.

اضافه کردن یک سپر جدید به قسمت جلو و رنگ آمیزی مجدد با شکل های متنوع در قسمت عقب خودرو جزوی از تغییرات ظاهری این خودرو خواهد بود، اتوماتیک بودن درب های دو طرف و باز شدن آنها به سمت بالا نیز جزو تغییرات جالب این ماشین جذاب بنتلی خواهند بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طراحی جدید بنتلی کانتیننتال با بدنه فیبرکربن ارائه می شود

طراحی جدید بنتلی کانتیننتال

استفاده از الیافت کربن باعث ایجاد رنگبندی های مختلف به همراه مقاومت بالای بدنه خودرو می شود که بنتلی به خوبی این قاعده را در طراحی مجدد خود برای این خودرو لحاظ خواهد کرد و قطعا شاهد اتفاقات بسیار جذاب و خوبی برای این شرکت در فروش این خودرو خواهیم بود.

همچنین بنتلی اعلام کرده است علاوه بر نسخه کانتیننتال، سری بنتایگا نیز دچار باز طراحی خواهد شد و برخی از قسمت های آن دچار تغییرات اساسی خواهد بود که باعث خواهد شد تا زیبایی این خودرو نسبت به طراحی اولیه خود بیشتر باشد.

یک نکته مهم دیگر درمورد این ارتقا و باز طراحی مجدد از سوی بنتلی، استفاده از قطعات سخت افزاری بسیار قدرتمند و فوق العاده از سوی بنتلی می باشد که امید استفاده قدرتمندتر نسبت به سری های قبلی این شرکت را دارد که واقعا دارای نیروی زیادی خواهد بود.

از مهم ترین بخش های ارتقا یافته قسمت فنی این خودرو، وجود شتابگیری بالا به همراه کم شدن دمای خودرو و تحریق بسیار بالای موتور خواهد بود که با یکدیگر یک ترکیب بسیار قدرتمندی را ارائه خواهند داد و این باعث می شود تا شاهد یک شکل کلی زیبا و قدرتمند از سوی بنتلی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر