طراحی جدید دسته بازی ایکس باکس رونمایی شد

طراحی جدید دسته بازی ایکس باکس رونمایی شد

ایکس باکس چند هفته قبل بعد از رونمایی ایکس باکس سری ایکس، یک سری جدید با نام انحصاری سری اس رونمایی کرد که قابلیت های کمی ضعیف تر نسبت به نسخه اصلی اما با قیمت بسیار مناسب و با اندازه کوچک دارد که رونمایی شد.

امروز نیز در حساب رسمی ایکس باکس در توییتر شاهد رونمایی از رنگبندی و طراحی متفاوت دسته های این کنسول رونمایی کرد، رنگبندی دوگانه و ترکیبی زیبایی خاصی را به گوشی می بخشد و شاهد حالتی بسیار مناسب و ایده آل خواهیم بود.

توانایی های ایکس باکس نسبت به گذشته پیشرفت قابل توجه و بسیار بالایی داشته و همین روند مثبت باعث به وجود آمدن حالت هایی شده است که ایکس باکس را نسبت به رقبای خود پیشرفته تر و البته هوشمندانه تر می کند که واقعا بسیار خاص و عالی می باشد.

طراحی جدید دسته بازی ایکس باکس نشان دهنده ورود نسل جدید کنسول های بازی این شرکت می باشد که می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد و بازار های جهانی که برای به دست آوردن بیشتر وجود خواهند داشت که واقعا خاص و عالی خواهد بود.

شرکت ایکس باکس از نظر سخت افزار و طراحی در محصولات خود به بهترین درجه ممکن دست یافته و این توانایی ها باعث افزایش کارایی بسیار بالا این شرکت نسبت به رقبای خود شده است و شاهد حالتی بسیار مناسب و خاص از سوی این شرکت هستیم.

طراحی جدید دسته بازی ایکس باکس

طراحی جدید دسته بازی ایکس باکس

رنگبندی دوگانه نیز در سری های جدید این شرکت به صورت اتوماتیک وجود خواهند داشت، همچنین برخی از قابلیت های سخت افزاری به این دسته ها اضافه شده است که ایکس باکس آنها را در یک مراسم جداگانه و یا یک پست وبلاگ رونمایی خواهد کرد.

تنهاترین چیزی که باعث افزایش محبوبیت و بیش از حد بزرگ جلوه دادن این طراحی می باشد، رنگبندی بسیار مثبت و هوشمندانه این شرکت می باشد که در بهترین شرایط ممکن وجود دارد و همین عملکرد باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار ایده آل شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر