طراحی جدید فورد F-150 توسط Roush در سال ۲۰۲۰

طراحی جدید فورد F-150 توسط Roush در سال ۲۰۲۰

شرکت Roush یکی از معروفترین بخش های شرکت معروف فورد می باشد که با ارائه طراحی های باز تعریف شده و بهبود عیب ها و نقص های فنی آن شروع به باز طراحی آنها می کند که در نهایت باعث می شود این طراحی بهتر و کارایی تر باشد.

نسخه و مدل فورد F-150 نیز توسط این شرکت باز طراحی شده است که شکل خاص و جالبی را نسبت به سری قبلی خود به خود گرفته است و شاهد شکل طراحی جدید و بازنگری دوباره توسط این شرکت خلاق و پر استعداد بوده ایم.

در نسخه اصلاح شده این خودرو شاهد تغییراتی در بخش ظاهری و بخش فنی این خودرو بوده ایم که ما را به شگفتی دوباره دعوت می کند که با مشاهده کردن آن می توانیم بگوییم اصلا شرکت فورد در طراحی این خودرو دست نداشته است و سری قبلی یک طراحی نامفهوم بوده است.

طراحی جدید فورد F-150 مجهز به یک موتور ۵.۰ لیتری سوپر شارژ می باشد و با تولید قدرت ۶۵۰ اسب بخار قدرت بسیار بالایی را نسبت به دیگر خودرو های مشابه و سری قبلی خود دارد. در سری قبلی این خودرو تولید نیرو حدود ۴۰۰ اسب بخار تولید می کرد که قدرت کمتری داشته است.

در سری جدید این خودرو علاوه بر موتور شاسی این ماشین نیز دچار تغییرات اساسی شده است و می توانیم به طور کامل این طراحی و قرار گیری را یکی از خاص ترین روش های باز طراحی مختلف بدانیم که فورد توانسته است آنرا به طور کامل و به خوبی هر چه تمام این مراحل را پشت سر بگذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طراحی جدید فورد F-150 توسط Roush در سال 2020

طراحی جدید فورد F-150 در سال ۲۰۲۰

در باز طراحی این خودرو به بخش رنگ آمیزی نیز توجه خاصی شده است و ما می توانیم آنرا یکی از امکانات زیاد و پیشرفته این محصول نسبت به رقبای خود بدانیم که تا بحال تولید شده است. در بخش بدنه نیز این شرکت تمامی تلاش های خود را به کار برده است و توانسته است به بهترین حالت ممکن این عیب یابی را به خوبی انجام دهد.

این خودرو کاملا تغییرات زیادی را به خود دیده است و شباهت چندانی به نسخه قبلی خود ندارد و ما در طراحی جدید این خودرو کاملا شاهد تغییرات زیادی بوده ایم که این شرکت آمریکایی توانسته است به خوبی این باز طراحی را انجام دهد.

این طراحی دوباره توانست که یکی از بهترین های نوع خود را به جا بگذارد و در کل می توانیم این بگوییم شاهد یک شاهکار جدید دیگر در باز طراحی فورد F-150 بوده ایم که شرکت فورد توانست این کار را به خوبی انجام دهد و موفق شود.

طراحی جدید فورد F-150 در اوایل سال ۲۰۲۰ یعنی همین سال به پایان رسید و تصاویر آن منتشر شد که آنرا مشاهده می کنید، نسخه قبلی این خودرو حدود ۳۱ هزار دلار قیمت داشته است که بعد از باز طراحی به قیمتی بالغ بر ۷۳ هزار دلار رسیده است که کمی شاهد تفاوت قیمت در نسخه قبلی و جدید بوده ایم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر