طراحی جدید فورد Ghia Vivace :خاطره بازی فورد

طراحی جدید فورد Ghia Vivace :خاطره بازی فورد

شرکت آمریکایی فورد یکی از قدرتمندترین کمپانی های بزرگ دنیای فناوری می باشد که در ثبت و ساخت خودرو های با کیفیت به بهترین حالت ممکن ارائه می دهد و همین کار باعث شده تا شاهد قابلیت های هوشمندانه و بسیار ایده آل می باشد.

قدرتی که این شرکت توانسته به بهترین حالت ممکن در خودرو های خود به کار بگیرد بسیار هوشمندانه و ایده آل می باشد و می توان گفت عملکرد قابل توجه و خاصی برای تولید خودرو های خود از سری های قبلی داشته و برای نسخه های جدید نیز دارد.

این شرکت قدرتمند یک نسخه قدیمی و خاطره انگیز خودرو خود را بازطراحی کرده است که شاهد یک ترکیب بسیار هوشمندانه و بسیار جذاب هستیم که این شرکت را نسبت به رقبای خود در بالاترین حالت ممکن قرار می دهد که بسیار جذاب و خاص می باشد.

طراحی جدید فورد Ghia Vivace یک خاطره بازی جدید از سوی فورد می باشد که برای این نسخه در نظر گرفته است و با یک باز طراحی جذاب توانسته نسخه قدیمی این خودرو را بعد از ۱۹ سال آنرا مورد ساخت و عرضه قرار دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هدف فورد از ساخت این خودرو، بازنگری یک خاطره جذاب و جالب می باشد که توسط فورد ارائه داده شده است و در بالاترین سطح خود قرار گرفته و شرکت آمریکایی فورد برای بازسازی خاطره های قدیمی خود این نسخه را بروزرسانی کرده است.

طراحی جدید فورد Ghia Vivace

طراحی جدید فورد Ghia Vivace

فورد تعداد عرضه این خودرو را در ۱۹ عدد نگه داشته است و بخاطر ۱۹ ساله بودن این نسخه تعداد را به همین عدد انتخاب کرده است که بسیار جذاب و هوشمندانه می باشد و می توان گفت قابلیت هایی که این شرکت توانسته برای این خودرو در نظر بگیرد.

Ghia Vivace از اول دارای طراحی هوشمندانه و منحصر به فردی نسبت به نسخه های معمولی این شرکت داشت و شرکت فورد توجه بسیار قابل قبول و بسیار هوشمندانه ای را برای خود به ارمغان آورده بود که بسیار جذاب و همچنین خاص می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر