طراحی جدید لپتاپ اچ پی OMEN به زودی رونمایی می شود

طراحی جدید لپتاپ اچ پی OMEN به زودی رونمایی می شود

سری و نسخه لپ تاپ های گیمینگ اچ پی که نامگذاری OMEN را برای خود دارند به زودی شاهد تغییرات اساسی در بخش طراحی و شکل کلی خواهند شد که طبق گفته رسانه ها از ترکیب بسیار فوق العاده ای استفاده خواهد شد.

این شرکت اعلام کرده است طراحی این محصول در بخش های آخر خود قرار دارد و به زودی رونمایی خواهد شد و به احتمال زیاد اولین محصولی که به این طراحی جدید شبیه خواهد بود، نسخه اچ پی OMEN 15 می باشد که یک محصول گیمینگ قدرتمند محسوب می شود.

همچنین اچ پی اعلام کرده است طراحی و شکل کلی این محصول به طور شگفت انگیزی افزایش خواهد یافت و به احتمال زیاد این شرکت با همکاری AMD این طراحی و پروژه را انجام دهد و رنگ نارنجی جایگزین رنگ قرمز در طراحی های لوگوی اچ پی باشد.

طراحی جدید لپتاپ اچ پی OMEN بسیار شیک و جذاب خواهد بود و گفته می شود این شرکت هزینه های زیادی را برای اجرایی کردن آن کرده است که این باعث می شود تا ما شاهد اتفاقات بسیار جذاب و جالبی درمورد این محصول و این نسخه از محصولات شرکت HP باشیم.

سری جدید لپتاپ های اچ پی که دارای مشخصات فنی بسیار بالایی خواهد بود، طبق اعلام برخی از رسانه های معتبر نسخه ۱۵ این دستگاه که قرار است به زودی رونمایی شود یک ترکیب بسیار فوق العاده و خاصی را به وجود خواهد آورد که اتفاقات خوبی نیز در راه می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طراحی جدید لپتاپ اچ پی OMEN به زودی رونمایی می شود

طراحی جدید لپتاپ اچ پی OMEN

لپتاپ سری OMEN 15 اچ پی از شکل کلی بسیار زیبایی همراه خواهد بود و به همراه آن شاهد مشخصات فنی جدید و قطعات سخت افزاری قدرتمندی خواهیم بود که شرکت اچ پی قرار است در این دستگاه قرار دهد و اطلاعات آن نیز فاش شده است.

طبق اطلاعات لو رفته تراشه داخلی این محصول از نسخه AMD ریزن ۷ نسخه ۴۸۰۰H خواهد بود که سرعت انتقال داده بسیار قدرتمندی نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار دارد و قطعا وجود این قطعه سخت افزاری قیمت دستگاه را افزایش خواهد داد.

اچ پی برای اینکه طراحی جدید این شرکت برای دیگر محصولات ارائه شود برنامه هایی را در نظر دارد که به زودی تمامی اطلاعات و اعلان های جدید را در سایت رسمی خود شرکت اعلام خواهد کرد که اطلاعات بسیار جالب و جذابی از سوی این شرکت دنیای فناوری خواهد بود.

یک مشکل بزرگ در این بین به وجود می آید و آن هزینه بالای دستگاه می باشد که اچ پی برای اینکه بتواند هزینه ها را کاهش دهد مجبور است بتواند نسخه جدید لپتاپ های خود را در سری های مختلف عرضه کند که قیمت های پایینی را در نسخه های مختلف خود به کار ببندد تا کاربرانی که بودجه پایینی دارند توانایی خرید داشته باشند و بتوانند دستگاه را فراهم کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر