طراحی جدید گوگل پلی و حذف منوی همبرگری

طراحی جدید گوگل پلی و حذف منوی همبرگری

گوگل باز هم تغییراتی در بخش طراحی و شکل کلی گوگل پلی ایجاد خواهد کرد و طبق تصاویری که منتشر شده نشان دهنده حذف شدن منوی همبرگری یا همان کشویی و طبقه بندی شده است که مانند همبرگر لایه بندی شده و قرار است در نسخه جدید شاهد چنین منویی نباشیم.

گوگل پلی جزو سرویس هایی است که گوگل زودتر از بقیه و بیشتر از تمامی سرویس های اصلی خود آنها را مورد بررسی و تغییرات زیادی اعمال می کند، همین تغییرات نسبت به درخواست کاربر انجام می گیرد و نسبت به عملکرد و تجربه کاربری چنین اتفاقاتی رخ می دهد.

متریال دیزاین گوگل پلی باب میل کاربران انجام می گیرد و خروجی هوشمندانه ای از خود به نمایش می گذارد و کاربران نیز از این تغییراتی که گوگل ایجاد کرده راضی هستند چون نسبت به عملکرد و خواسته آنها عمل می شود و بدون هیچ مشکلی خواسته های آنها اجرایی می شود.

طراحی جدید گوگل پلی تقریبا همه موارد را در صفحه اصلی و اول قرار می دهد و کاربر به تمامی بخش ها دسترسی دارد و در واقع شاهد منو های جذاب و خاصی هستیم که از در صفحه اول قرار دارد و به زیر منو های متفاوتی مانند بخش های پولی، رایگان و دیگر بخش ها تقسیم شده است.

همچنین گوگل اعلام کرده چارت بندی های جدیدی به منو های اصلی این نرم افزار اضافه خواهند شد تا با دسته بندی های دقیق و مناسب، دسترسی به نرم افزار های مورد نیاز را برای کاربران فراهم کند تا آنها بتوانند عملکرد و خروجی قابل توجهی را از این فروشگاه نرم افزاری به دست بیاورند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طراحی جدید گوگل پلی و ایجاد منوی جدید

تمامی منو هایی که در بخش کناری ساخته شده بودند به زیر منو ها تغییر شکل خواهند داد و از حالت طبقه بندی شده به حالت کشویی تغییر حالت خواهند داد و به طور کلی دسترسی به محتوا ها راحت تر خواهد شد و بخش هایی که گوگل در نظر گرفته بسیار جذاب و کاربرپسند خواهد بود.

همچنین برای صفحه اصلی نیز بجای اسکرول کردن به پایین برای دسترسی به محتوای بیشتر، دسته بندی های متفاوتی ایجاد خواهد شد تا کاربر در جست و جو در آن بخش ها به محتوای خود دسترسی داشته باشد و در نتیجه باعث یافتن محتوای دلخواه در سریع ترین زمان ممکن خواهد شد.

این تغییرات به زودی در سرویس گوگل پلی راه اندازی خواهد شد و با بروزرسانی درون برنامه ای تغییرات اعمال خواهد شد و برای تمامی کاربران سراسر دنیا قابل دسترس خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر