طراحی جذاب مزدا RX-9 توسط طراح مک لارن

طراحی جذاب مزدا RX-9 توسط طراح مک لارن

خودرو های سوپر اسپورت و بسیار جذابی همه ساله از سوی شرکت های بزرگ دنیا راهی بازار های جهانی می شود اما هیچکدام از آنها در ذهن مردم و طرفداران خود بعد از گذشت چند سال ثبت نمی شود که همین نیز باعث از بین رفتن آنها می شود.

شرکت مزدا قرار است یک خودروی بسیار قدرتمند و وحشتناکی را تا سال ۲۰۲۱ با یک طراحی بسیار قدرتمند و جذابی راهی بازار های جهانی بکند که قرار است دنیا و صنعت خودروسازی را به طور کامل تغییر دهد که واقعا عالی می باشد.

این بار شاهد معرفی یک خودرو از دسته سوپر اسپورت هستیم که واقعا از نظر طراحی و شکل کلی بسیار متفاوت تر از دیگر خودرو های موجود در بازار های جهانی می باشد و به طور کلی یک سر و گردن از دیگر خودرو ها برتر می باشد.

طراحی جذاب مزدا RX-9 توسط طراح خودرو های شرکت مک لارن انجام خواهد گرفت و این طراحی هزینه های بسیار زیادی برای شرکت مزدا دارد و مزدا برای طراحی نهایی این خودرو هزینه بسیار بالایی برای مک لارن پرداخت خواهد کرد.

برخی از عکس های اولیه از این خودروی سوپر اسپورت منتشر شده است و ما نیز شاهد حالتی بسیار جذاب و فوق العاده هستیم که در کل باعث به وجود آمدن یک اتفاق بسیار متفاوت و جذابی برای این شرکت می باشد که خودش طراح خودرو های سوپر لوکس و اسپورت می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
طراحی جذاب مزدا RX-9 توسط طراح مک لارن

طراحی جذاب مزدا RX-9

هنوز مشخصات فنی و داخلی و قطعات این خودرو منتشر نشده است و ما شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار متفاوت و جذابی هستیم که از سوی این شرکت قرار است به زودی راهی بازار های جهانی شود که از نظر طراحی بسیار متفاوت خواهد بود.

اما شکل کلی این خودرو توسط برخی از رسانه ها منتشر شده و گویای یک طراحی فضایی بر روی این خودرو می باشد که قطعا هزینه بسیار بالایی برای فروش در نظر گرفته خواهد شد و با تعداد محدودی نیز تولید و ساخته خواهد شد.

RX-9 یک نسخه بسیار عجیب و خاص از سوی مزدا می باشد که حس خوبی را درمورد خود به بازار های جهانی انتقال نمی دهد و بعد از عرضه آن به بازار های جهانی قطعا دیگر خودروسازان به فکر رقابت با این شرکت نخواهند بود چون خودرویی بسیار نجومی و فضایی تولید خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر