طراحی جلویی وان پلاس ۸T طی یک رندر فاش شد

وان پلاس ۸T

سال ۲۰۲۰ سال قابل توجهی برای همه طرفداران وان پلاس است. از این گذشته، این شرکت به تازگی اولین گوشی هوشمند میان رده خود را در قالب وان پلاس نورد معرفی کرده است. این دستگاه اولین گوشی هوشمندی است که تحت سری نورد ساخته شده است.

انتظار می رود یکی از آنها با تراشه اسنپدراگون ۶۹۰ ۵G عرضه شود، در حالی که دستگاه دیگری با نام رمزی Clover با تراشه اسنپدراگون ۴۶۰ ارائه می شود. این شرکت همچنین اولین هدفون های بی سیم خود را نشان داد. در حالی که این شرکت در آخرین قسمت سال ۲۰۲۰، سعی دارد وان پلاس ۸T را رونمایی کند.

امروز به لطف ریزر آخرین نسخه OxygenOS 11 beta 4، اولین بار به صفحه نمایش دستگاه نگاه کردیم. این رندر اولین نگاه اجمالی به گوشی هوشمند آینده را به ما نشان می دهد که باید نام رمزی آن کباب را به همراه داشته باشد.

رندر فاش شده توسط کاربر XDA ارائه شده است که اخبار وان پلاس بسیار آشنا است. وی از میان کد های آپدیت رابط کاربری جدید جزئیاتی مربوط به وان پلاس ۸T را مشاهده کرده است.

طراحی جلویی وان پلاس ۸T طی یک رندر فاش شد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این رندر منتشر شده جدید که گفته می شود مربوط به وان پلاس ۸T است دارای صفحه نمایش با سوراخ پانچ در گوشه بالا سمت چپ است.

انتظار می رود که وان پلاس گوشی هوشمند جدید خود را در پاییز امسال روانه بازار کند. بر این اساس می توان به زودی منتظر افشای رندر هایی از این گوشی بود.

وان پلاس یک نست تکرار شونده در جلوگیری از کارت های میکرو SD را در گوشی هوشمند خود نشان داد. این شرکت با این ایده کارت های میکرو SD که بیش از حد ناامن هستند، را دنبال می کند. این می تواند درست باشد، اما فضای ذخیره سازی خارجی یک امتیاز خوب برای افزایش مقدار حافظه داخلی گوشی است.

این ویژگی ممک است در گوشی که با Clover رمز گذاری شده است هم ارائه شود. این دستگاه مقرون به صرفه ترین گوشی هوشمند تا به امروز خواهد بود. ورودی جدید وان پلاس در رنج قیمت زیر ۲۰۰ دلار عرض خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر