طراحی دوج چلنجر ACR تغییر می کند

طراحی دوج چلنجر ACR تغییر می کند

شرکت دوج از سال ۲۰۰۸ سری چلنجر خود را ادامه داده است و همین نیز باعث موفقیت بسیار زیاد این شرکت در بازار های جهانی شده است که فروش بسیار مناسب و جالبی را از سوی دوج رقم زده است که واقعا بسیار جذاب و فوق العاده می باشد.

این شرکت سعی کرده است در تمامی این سالها از طراحی جذاب و فوق العاده خود استفاده کند و یکی از رمز های موفقیت این شرکت و این سری نیز وجود طراحی بسیار فوق العاده و عالی می باشد که شرکت دوج در سری چلنجر استفاده کرده است.

بعد از سالها این شرکت تصمیم گرفته است طراحی کلی و شکل این خودرو را تغییر دهد که یک حالت بسیار فوق العاده و جذابی از سوی شرکت آمریکایی محسوب می شود، نسخه جدید خودرو های چلنجر با پسوند نام ACR عرضه و تولید خواهند شد که یک سری جدید محسوب می شود.

طراحی دوج چلنجر ACR نسبت به سری های گذشته شاهد تغییرات زیادی خواهد بود، نام ACR مخفف کلمات انگلیسی American Club Racer می باشد. این نامگذاری نشان دهنده همکاری دوج با ویپر می باشد که می تواند شکل کلی خودرو ها را به بهترین شکل انجام دهد.

شرکت ویپر در ساخت خودرو های سوپر اسپورت بسیار حرفه ای می باشد و همین نیز باعث شده است تا طرفداران سری چلنجر به این امیدوار باشند که در ساخت یک خودروی جذاب با طراحی های فوق العاده همراه خواهند بود که به زودی رونمایی خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طراحی دوج چلنجر ACR تغییر می کند

ساخت دوج چلنجر ACR

مشخصات فنی برای این خودرو بسیار متفاوت و گیج کننده می باشد و شرکت دوج هنوز مشخص نکرده است که این سری می تواند در دو نسخه مجزا از یکدیگر عرضه شود، نسخه اولیه با نیروی ۴۸۵ اسب بخار تولید و عرضه خواهد شد که نسبت به نسخه دوم قوی می باشد.

نسخه دوم چلنجر ACR دارای نیروی ۳۹۲ اسب بخار می باشد که یک حالت ضعیفی نسبت به نسخه اولیه دارد که قطعا در قیمت های این نسخه ها تفاوت ایجاد خواهد کرد که باعث می شود تا این شرکت برای فروش هرکدام برنامه های متفاوت و جداگانه ای داشته باشد.

شایعات و اخبار زیادی درمورد این خودرو منتشر شده است که هرکدام از آنها به یک چیز اشاره دارد و باید منتظر ماند و دید که آیا این شرکت آمریکایی توانایی تغییر یک سری بعد از گذشت چند سال را خواهد داشت و یا با شکست همراه خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر