طراحی سامسونگ گلکسی A32 5G توسط رندر های کاور آن فاش شد

ابتدای امسال هر آنچه دستگاه های ۵G وجود داشت در بازه قیمتی ۳۰۰ دلار بود. این موضوع به آرامی در طول سال تغییر کرد، اما برای سال آینده، انتظار یم واقعیت جدید را داریم که در آن بیشتر گوشی های ۵G منتشر می شوند. این موج گوشی هوشمند ۵G ارزان قیمت بیشتر به لطف سازندگان چینی است.

با این حال، شرکت های دیگری مثل سامسونگ شروع به درک تقاضا و اهمیت دادن به دستگاه های ارزان قیمت ۵G می کنند. این شرکت در حا حاضر چند گوشی هوشمند تحت سری گلکسی A را با اتصال ۵G دارد. طبق گزارش ها و درز ها، با رونمایی سامسونگ گلکسی A32 5G این خانواده بزرگتر می شود. این دستگاه ممکن است ارزان ترین گوشی ۵G سامسونگ باشد.

اولین شایعات در مورد گلکسی A32 5G در اواخر ماه جولای منتشر شد. متاسفانه، از آن زمان اطلاعات کمیاب بوده است. اروز، ناگهان یک خبر جدید ظاهر شد. این جنبه های طراحی دستگاه یا نوع آن را به ارمغان می آورد. به هر حا، این خبر شامل تصاویر نشان دهنده ارائه موارد است.

ما می دانیم که در شایعات به این اندازه نمی توانیم اعتماد کنیم. با این حال، تصاویر کافی هستند تا بتوانیم نگاه خوبی به گوشی هوشمند اینده داشته باشیم. این تصاویر توسط فاش کننده مشهور Sudhanshu Ambhore از طریق توییت فاش شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به اندازه کافی جالت توجه است که گلکسی A32 5G طرحی را به ارمغان می آورد که متفاوت از هر آنچه سامسونگ امسال ارائه می دهد. است. این دستگاه دارای ماژول دوربین سه گانه است. تا کنون سامسونگ گوشی های هوشمند خود را با ماژول های مربع عرضه می کرد.

عجیب است که این شرکت طراحی مشخصی برای یک گوشی میان رده ارائه دهد. بنابراین اجازه دهید به این تصاویر زیاد اعتماد نکنیم. این دستگاه همچنین با یک فلاش LED دوگانه همراه است.

رندر های فاش شده همچنین یک بریدگی U شکل را برای دوربین سلفی نشان می دهد. در سمت راست هم دکمه های تنظیم صدا و دکمه پارو وجود دارد. سمت چپ هم اسلات سیم کارت وجود دارد که احتمالا ترکیبی از سیم کارت و کارت میکرو SD خواهد بود که در کنار اسپیکر و جک هدفون ۳.۵ میلی متری قرار دارد. قسمت بالا هم میکروفون دوم وجود دارد.

در حالی که این خبر جزئیات مربوط به مشخصات آن را بیان نمی کند، یک خبر قدیمی نشان داد که سنسور ۴۸ مگاپیکسلی بهبود یافته در آن قرار خواهد گرفت. در زیر کاپوت، این گوشی ممکن است با یک پردازنده اسنپدراگون ۷۵۰G یا دیمنسیت ۸۰۰U همراه خواهد باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر