طراحی سرفیس Neo در یک ویدیو لو رفت

طراحی سرفیس Neo در یک ویدیو لو رفت

شرکت مایکروسافت بخاطر شیوع ویروس کرونا و همه گیری کرونا مجبور به تاخیر انداختن رونمایی و معرفی سرفیس نئو شده و حالا در یوتیوب یکی از حساب های کاربری به طور رسمی طراحی و شکل کلی این محصول را به نمایش گذاشته است.

همانطور که در رندر ها و کانسپت ها شاهد طراحی دو صفحه نمایش تاشو هستیم اما در این ویدیو فقط پنل پشتی و قاب داخل این محصول به نمایش گذاشته شده و هنوز به طور کامل شاهد طراحی تکمیلی این نسخه نبوده ایم و باید منتظر انتشار نهایی از سوی مایکروسافت باشیم.

این تبلت از دو صفحه نمایش بهره مند خواهد بود و بهره گیری از سیستم عامل ویندوز۱۰ از مزیت های بسیار فوق العاده این محصول به شمار می رود که مایکروسافت در دستور کار خود قرار داده و در کنار عملکرد مثبت اتفاقات فوق العاده رقم خواهد زد.

طراحی سرفیس Neo نشان از اندازه باریک و فریم پلاستیکی این محصول دارد، سرفیس نئو نسبت به سرفیس Duo از نظر سخت افزاری تفاوت های بسیار زیادی خواهد داشت و طبق اعلام مایکروسافت نسخه تبلت سرفیس نئو نسخه بروز شده سرفیس Duo خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

استفاده از تراشه اینتل و همچنین سازگاری داشتن با سیستم داخلی و نرم افزاری از خاص ترین اتفاقاتی خواهد بود که مایکروسافت برای این محصول در نظر گرفته و در نهایت شاهد خروجی هوشمندانه و ایده آل از سوی این شرکت برای این نسخه از تبلت های خود خواهیم بود.

افشای طراحی سرفیس Neo

این ویدیو توسط یکی از کاربران یوتیوب منتشر شده و بدون پنل صفحه نمایش و همچنین برخی از فلت های این تبلت همراه است، اما شکل ظاهری این تبلت نشان دهنده نزدیک بودن به رندر های اصلی این محصول است و ترکیب ایده آل و بسیار هوشمندانه ای به همراه دارد.

تجربه استفاده از این محصول بسیار خاص خواهد بود و سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ زمان رونمایی و معرفی این محصول خواهد بود که مایکروسافت با برگزاری یک رویداد از محصولات دیگر و همچنین تبلت سرفیس نئو نیز رونمایی خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر