طراحی سری آیفون ۱۲ با جزئیات کامل فاش شد

مجموعه ای از عکس های با کیفیت و یک ویدیو در وب سایت مک روموس منتشر شده است که مدل های ساختگی سری آیفون ۱۲ را با طراحی و ابعاد دقیق نشان می دهد. مدل های مشابه توسط تولیدکنندگان لوازم جانبی برای تولید قاب قبل از عرضه این گوشی های هوشمند استفاده می شود و معمولا هم کاملا دقیق هستند.

طبق شایعات، امسال چهار آیفون عرضه خواهد شد. که شامل دو مدل آیفون ۱۲ و دو مدل آیفون ۱۲ پرو است. دو مدل پرو طبق معمول گزان تر خواهد بود. در حالی که مدل های ساده آیفون ۱۲ نسبت به آیفون ۱۱ مقرون به صرفه تر خواهد بود.

انتظار می رود همه آیفون های امسال از طراحی جدیدی برخوردار باشند که گفته می شود بیشتر شبیه به آیفون ۴ یا آیپد پرو با یک قاب مستطیلی است. آیفون ۵.۴ اینچی کوچکترین گوشی هوشمند اپل حتی کوچکتر از آیفون SE خواهد بود. آیفون ۱۲ مدل ۶.۱ اینچی بزرگتر از آیفون ۱۱ پرو ۵.۸ اینچی خواهد بود. مدل ۶.۷ اینچی بزرگترین آیفون اپل است و به طرز قابل توجهی بزرگتر از آیفون ۱۱ پرو مکس ۶.۵ اینچی می باشد.

انتظار داریم که دو مدل آیفون ۱۲ دوربین دوگانه خواهند داشت، در حالی که مدل های پرو یک دوربین سه گانه را به یدک خواهند کشید. همچنین شایعه شده که مدل های پرو ممکن است از اسکنر LiDَAR که در آیپد پرو هم وجود داشت استفاده کنند.

سری آیفون ۱۲ دارای شارژر درون جعبه نخواهند بود

آخرین گزارش در مورد پرچمداران آینده اپل می گوید که این سری با کله شارژ همراه نخواهد بود. به گفته تحلیلگر معروف ژئو مینگجی، هزینه قطعات سری جدید آیفون زیاد خواهد بود. برای پایین آوردن قیمت، آیفون ۱۲ با هدفون و شارژر همراه درون جعبه همراه نخواهد بود.

حتی وی پیش بینی کرده است که آیفون SE که در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ هم شارژری در جعبه نخواهد داشت. علاوه بر این، ژئو مینگجی می گوید شارژر جدید ۲۰ واتی اپل در سه ماهه سوم سال جاری وارد خط تولید انبوه خواهد شد. که ظاهر آن هم شبیه به شارژ ۱۸ واتی خواهد بود. تولید شارژ معمولی ۵ واتی و شارژر ۱۸ واتی هم امسال به پایان می رسد.

آیا این سری واقعا ارزش نداشتن کله شارژ را ندارد؟ آیا هدف کاربران قدیمی آیفون هستند؟ این بدان معنی است که با آیفون های جدید باید کله شارژ ۱۸ واتی به صورت جداگانه خریداری شود. بسیاری از کاربران جدید ممکن است قربانی کله شارژ های جعلی باشند که ممکن است روی قیمت تاثیر بگذارد. با این حال، منتظر اطلاعات دقیق تر خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع macrumors

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر