طراحی صفحه نمایش هواوی میت ۴۰ فاش شد

هواوی در حال حاضر مشغول کار بر روی سری میت ۴۰ خود است و انتظار می رود طی چند ماه منتظر رونمایی رسمی این دستگاه هستیم، خبر هایی در دسترس است. طبق گفته های کاربر توییتر (RODENT950@) سری هواوی میت ۴۰ با صفحه نمایش آبشاری ارائه می شود.

هر دو گوشی هوشمند هواوی میت ۴۰ دارای صفحه نمایش آبشاری هستند

RODENT950@ 😷 تم ۹ جولای ۲۰۲۰

علاوه بر این، سازنده گلس صفحه نمایش چینی، ۸۰۹۰ Life Digital@، طراحی صفحه نمایش هواوی میت ۴۰ را فاش کرد. تصویر نشان می دهد که این گوشی هوشمند به جای استفاده از طراحی صفحه نمایش میت ۳۰ از طراحی آبشاری استفاده می کند.

هواوی میت 40

طبق اخبار قبلی، هواوی میت ۴۰ پرو هم از طراحی شکاف برای پشتیبانی از تشخیص چهره استفاده خواهد کرد. سری میت ۴۰ مشخصات صفحه نمایش p40 با رزولوشن ۱۲۰۰ پیکسل و سرعت تازه سازی ۹۰ هرتزی را ادامه خواهد داد. پردازنده جدید پرچمداران کایرین هواوی به احتمال زیادی پاییز سال جاری عرضه شود. همچنین انتظار می رود که سری هواوی میت ۴۰ اولین مدلی باشد که از پردازنده ۵ نانومتری جدید کایرین استفاده کرده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشخصات هواوی میت ۴۰ / پرو

گمانه زنی های اخیر نشان می دهد که سری هواوی میت ۴۰ با صفحه نمایش ۹۰ هرتزی عرضه می شود. اگر چه ممکن است دو نوع ۹۰ هرتزی و ۱۲۰ هرتزی هم وجود داشته باشند، هواوی زیاد به باتری دستگاه های خود اهمیت نمی دهد پس به احتمال زیاد به صفحه نمایش ۹۰ هرتزی اکتفا خواهد کرد.

پردازنده ۵ نانومتری قبل از نیمه سپتامبر تحویل هواوی داده می شود. طبق گفته MobileWaferDarren، هواوی پیش از پایان سال به تراشه های زیادی نیاز دارند. این شرکت به تراشه های ۵ نانومتری، ۷ نانومتری، ۱۶ نانومتری و ۲۸ نانومتری نیاز دارد. همچنین به یک تراشه هدست بلوتوثس tws که توسط ها سیلیکون ساخته شده نیاز دارد. همه این تراشه ها قبل از نیمه سپتامبر در دسترس خواهد بود.

از گزارش های قبلی، سری میت ۴۰ از پردازنده های ۵ نانومتری کایرین استفاده می کند. همچنین این تراشه از معماری کورتکس a77 و یا a78 + پردازنده گرافیکی مالی جی ۷۷ و جی ۷۸ استفاده می کند. چنین ترکیبی عملکرد بهتری را برای صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی تضمین می کند.

در مورد نام دقیق تراشه ۵ نانومتری کایرین بعدی سرگیجی هایی به وجود آمده است. در حالی که گزارشی وجود دارد که ادعا می کرد نام این پردازنده کایرین ۱۰۰۰ خواهد بود، برخی دیگر می گویند کایرین ۱۰۲۰ خواهد بود. البته لازمه اشاره کنیم که کایرین ۹۹۰ ۵G از معماری کورتکس A76 استفاده می کند.

این گمانه زنی هایی را به وجود می آورد که کایرین ۱۰۰۰ ممکن است از معماری کورتکس A77 یا کورتکس A78 .و پردازنده گرافیکی مالی جی ۷۷ / جی ۷۸ استفاده می کند. با استفاده از این ترکیب عملکرد پردازنده و پردازنده گرافیکی به طرز چشمگیری افزایش می یابد. در کل باید چند ماه صبر کنیم تا معماری دقیق این تراشه را به دست آوریم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع twitter

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر