طراحی عجیب دوربین گوگل پیکسل ۶ نسبت به نسخه های قبل

طراحی عجیب دوربین گوگل پیکسل ۶ نسبت به نسخه های قبل

نسخه های قبلی گوگل از طراحی ساده برخوردار بودند و آن چنان که انتظار می‌رفت هیچ یک از نسخه ها عملکرد خوبی از نظر طراحی نداشتند و نتوانستند نظر کاربران را جلب کنند. گوگل همیشه در راستای ایجاد پروژه های موفقیت آمیز حرکت کرده اما با موفقیت همراه نبوده است.

چنین اتفاقی برای تمامی نسخه های گوگل افتاده و حالا این شرکت در حال اجرایی کردن نسخه ۶ سری پیکسل است. برخی رندر و تصاویر مربوط به این گوشی منتشر شده است که نشان دهنده طراحی بسیار عجیب و استفاده از ترکیب دوربین اصلی است که واقعا گیج کننده و عجیب و غریب است.

شرکت گوگل همیشه برای اینکه بتواند نوآوری هایی به دست بیاورد، استفاده از طراحی های عجیب و برخی فناوری های واقعا بی استفاده و غیر کاربردی بهره‌مند شده است که باعث شده تا فروش برای این شرکت نزدیک به صفر باشد و عملا طرفداران زیادی در میان دیگر برند های موبایل نداشته باشد.

طراحی عجیب دوربین گوگل پیکسل ۶ مربوط به قسمت دوربین خواهد بود، جایی که بجای استفاده از ترکیب ساده در پنل پشتی شاهد استفاده از یک ترکیب برآمده شکل که قسمت بالایی پنل پشتی را به خود اختصاص داده و احتمال دارد مانند گلکسی A80 به صورت چرخشی برای دوربین سلفی نیز استفاده شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سامسونگ که در ترکیب و استفاده از این فناوری موفق بود، حالا گوگل قصد دارد با یک طرح انقلابی شانس خود را برای فروش بالای سری گوشی های پیکسل کند. این طراحی قطعا برخی معایب به همراه خواهد داشت و مهم ترین آنها، عدم وجود لوازم جانبی و محافظ بدنه خواهد بود.

طراحی عجیب دوربین گوگل پیکسل 6

طراحی عجیب دوربین گوگل پیکسل ۶

طبق انتشار رندر های سایت Ice world شاهد یک برآمدگی شفاف در پنل پشتی هستیم که اشاره مستقیم به دوربین دارد و امکان اینکه یک طراحی عجیب و غریب و باورنکردنی در این نسخه ببینیم بسیار زیاد خواهد بود و باید منتظر انتشار تصاویر و کانسپت های نهایی از سوی گوگل برای این نسخه باشیم.

گوگل قطعا با در نظر گرفتن زیبایی و طراحی گوشی قصد دارد به روند بد فروش خاتمه دهد و هدف خود را بیشتر روی جذب کاربر از طریق زیبایی گوشی انجام دهد. هنوز اطلاعات خاص و کاملی درمورد این گوشی از سوی گوگل منتشر نشده و احتمال دارد به زودی تصاویر جدیدی از این گوشی شاهد باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر