طراحی وان پلاس نورد فاش شد

سازندگان این دستگاه باید در حیطه وضایف خود رونمایی هر چه سریعتر را قرار دهند چون که این دستگاه یک گوشی میان رده خواهد بود و از این طرف هم کاربران این بخش در بازار بطور قابل توجهی افزایش یافته است. با اتکا به اینکه فروش پرچمداران رو به کاهش است، وان پلاس نورد می تواند یک شگفتی را در بازار ایجاد کند.

طراحی وان پلاس نورد

با وجود اینکه رونمایی وان پلاس نورد ممکن است در تاریخ ۱۰ جولای اتفاق بیفتد، ولی هنوز طراحی دقیق این گوشی فاش نشده است. و نمی دانیم چند روز قبل از رونمابیی فاش خواهد شد. آمازون هند این را فاش کرده است که دستگاه جدید وان پلاس در هند رونمایی خواهد شد. یک تیزر اخیرا از این گوشی در وب سایت آمازون هند قرار داده شده که دال بر استدلال است.

درسته که کیفیت تصویر خوب نیست و تعداد سنسور ها در ماژول عقب هم قابل شمارش نیست. اما با قضاوت اندازه می شود گفت که حداقل سه سنسور در کار باشد. در مورد طراحی ماژول دوربین عقب همان طرح استفاده شده در وان پلاس ۸ پرو به کار گرفته خواهد شد. اما با تفاوت که به جای وسط در گوشه بالا سمت چپ قرار خواهد گرفت. سنسور اثرانگشت در پنل پشتی دیده نمی شود، بنابراینت پیش بینی ها به نصب حسگر اثرانگشت درون صفحه نمایش اشاره دارند و احتمالا در رونمایی این اسکنر به حقیقت بپیوندد.

فرد خودی معروف ماکول شارما هم در صفحه توییتر خود عکسی منتشر کرده است. وی ادعا می کند که که تصویری که منتشر کرده مربوط به قسمت جلویی وان پلاس نورد است اگر این عکس را زوم کنید و دقیق تر خیره شوید متوجه سوراخ پانچ دوگانه در گوشی بالا سمت چپ می شوید. طراحی مشابه این در کلیپی که شرکت برای وان پلاس نورد منتشر کرده است هم قابل مشاهده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

وان پلاس نورد یک گوشی هوشمند با دوربین پرچمدار خواهد بود

شایان ذکر است که به تازگی، کارل پی، بنیانگذار وان پلاس تایید کرد که گوشی میان رده آینده وان پلاس نورد به یک دوربین پرچمدار مجهز خواهد شد. علاوه بر این وی همچنین تایید کرد که این گوشی از پردازنده اسنپدراگون ۷۶۵G استفاده خواهد کرد.

کارل پی ادعا می کند که این دوربین احتمالا پرکاربرد ترین قطعه این گوشی خواهد بود. بنابراین وی اعتراف کرد که این شرکت برا ساخت این گوشی باید از یک سیستم عالی دوربین استفاده کند.

البته کارل پی پیکربندی دوربین را فاش کرد. اما طبق شایعات، وان پلاس نورد از یکی سنسور ۶۴ مگاپیکسلی پشتیبانی خواهد کرد. مجری وان پلاس اشاره کرد که وان پلاس نورد دوربین های پرچمدار را به گوشی هیا میان رده می رساند.

طراحی وان پلاس نورد

کارل پی همچنین اظهار داشت که وان پلاس نورد دارای سه امتیاز عمده برای فروش است: اولی دوربین، دومی تجربه کاربریَ و سومی کیفیت معروف وان پلاس. این شرکت امیدوار است که با این سه نقطه بهتری شرایط فروش را بدست آورد.

مدیر عامل وان پلاس اذعان می کند که بهینه سازی نرم افرار این گوشی به اندازه سخت افزار اهمیت دارد. وی گفت دانستن نحوه بهینه سازی نرم افزار انیمیشن هم بسیار مهم است. از آنجا که لازم است اطمینان حاصل شود که همه چیز واقعا کنار هم جریان می یابد. وی همچنین گفت که گوشی میان رده وان پلاس طراحی خوبی هم خواهد داشت. این شرکت امیدوار است که یک گوشی هوشمند تولید کند که مثل گوشی پرچمدار به نظر برسد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع 91mobiles

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر