طراحی و مشخصات آیفون ۱۲ پرو مکس فاش شد

اپل در حال آماده سازی برای انتشار گوشی های هوشمند آیفون ۱۲ است. در ضمن اطلعات بیشتر در مورد رفته رفته با نزدیک شدن به زمان رونمایی فاش می شود.

طراحی و مشخصات آیفون ۱۲ پرو مکس

این بار، یک منبع چینی عکسی زنده از پشت یکی از مدل های این سری جدید آیفون را منتشر کرد. احتمالا این بخشی از آیفون ۱۲ پرو مکس اس.

پنل آبی فلزی بلوکی با سه سوراخ بزرگ برای دوربین و دو سوراخ برای اسکنر لیدار و فلش. طبق اطلاعات اولیه آیفون ۱۲ پرو مکس دارای صفحه نمایش اولد ۶.۷ اینچی با سرعت تازه سازی ۱۲۰ هرتزی، پردازنده a14، رم ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی است.

در بخش دوربین این دستگاه هم ما شاهد سنسور اصلی ۱۲ مگاپیکسلی، سنسور تله فوتو ۱۲ مگاپیکسلی، سنسور اولتراواید ۱۲ مگاپیکسلی و سنسور سه بعدی ToF خواهیم بود. دوربین جلو هم از یک سنسور ۱۲ مگاپیکسلی تشکیل خواهد شد.

پیش بینی می شود آیفون ۱۲ در ۱۲ اکتبر رونمایی شود. روز دیگر شایعاتی در مورد رویداد اپل در تاریخ ۱۰ سپتامبر شنیده می شود، اما در این رویداد باید آیپد ۸، آیپد پرو و اپل واچ ۶ باید فاش شود.

طبق گزارش جدید تحقیقاتی از مینگ چی کو، اظهار دارد که اپل در نظر دارد قیمت اجزای آیفون ۱۲ را پایین بیاورد تا هزینه های تکنولوژی ۵G زیاد به چشم نیاید. این تحلیلگر همچنین گفت افزودن تکنولوژی ۵G به گوشی های هوشمند هزینه های قطعات را از ۱۲۵ الی ۳۵۵ دلار افزایش می دهد. بنابراین شرکت به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه برای سایر قطهات است.

یکی از مولفه های این شرکت باتری است که در آن استفاده می شود. طبق گفته مینگ چی کو، به سمت طراحی ساده تر و کم حجم تر و لایه های کمتری پیش می رود. برد هیبریدی برای آیفون ۱۲ حدود ۴۰ الی ۵۰ درصد ارزانتر از برد استفاده شده در آیفون ۱۱ خواهد بود.

علاوه بر این، تحلیلگر ادعا می کند که سال آینده این شرکت به گزینه تابلوی ارزان تر در خط آیفون ۱۲ تغییر خواهد کرد. این محصول ۳۰ الی ۴۰ درصد مقرون به صرفه تر از صفحه نمایش موجود در آیفون ۱۲ خواهد بود.

انتظار می رود که رونمایی آیفون ۱۲ در اکتبر امسال به وقوع بپیوندد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر