ظاهر جدید نتیجه جستجو فروشگاه گوگل پلی

ظاهر جدید نتیجه جستجو در فروشگاه گوگل پلی : اضافه شدن تعداد دانلود برنامه

فروشگاه پلی برای اکثر کاربران اندویدی بسیار مهم است و هر گونه تغییر مثبت در فروشگاه ایده خوبی است. گزارش های اخیر نشان می دهد که این شرکت تغییراتی در ظاهر نتیجه جستجوی فروشگاه پلی ایجاد کرده است. پیش از این ، ما در فروشگاه پلی یک برنامه را جستجو می کردیم، و در نتایج جستجو نام برنامه نویس، رتبه بندی و قیمت را مشاهده می کردیم. با این حال در آپدیت جدید تغییر کرده است.

 

با آپدیت فعلی، شما فقط نام برنامه نویس و رتبه بندی را نمی بینید، همچنین می تواند تعداد دانلود های برنامه را در نتایج جستجو مشاهده کنید. به طور کلی، این آپدیت باعث می شود کاربران سریعتر و آسان تر با فروشگاه پلی کار کنند. در نگاه اول، می توانیم جزئیات بیشتری درباره هر برنامه مورد علاقه بدانیم. پیش از این، اگر شما نیازمند به دانستن اندازه برنامه و محبوبیت آن (تعداد دانلود های آن) داشتید، باید به صفحه برنامه می رفتید و به پایین می کشیدید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آپدیت فروشگاه گوگل پلی طبق مراحل جلو می رود

این آپدیت ظاهرا طبق مراحل جلو می رود و گذشته از این ما می خواهیم بسیاری از تلفن های هوشمند در حال حاضر این آپدیت را دارند. فروشگاه پلی آپدیت خودکار می شود، بنابراین نیاز به اقدامی برای این آپدیت ندارد. با بررسی الگوی نمایشگر جستجوی (جستجوی برنامه “Slack”) در چهار تلفن اندروید تست شده است، و نتیجه این بود که سه دستگاه از  این چهار دستگاه قبلا آپدیت شده اند سامسونگ گلکسی S9، شیائومی می ۹SE، شیائومی می مکس ۳ از قبل آپدیت شده اند. در حالی که گوشی هوشمند الفون پی ایکس هنوز الگوی نمایش جستجوی قدیمی را دارد.

اگر چه  این یک آپدیت کوچک است، اما بسیار مفید است. آیا این نمایش جستجوی جدید را در فروشگاه پلی جالب می دانید؟ نظراتتون رو زیر همین پست برامون کامنت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر