ظرفیت باتری گوگل پیکسل واچ فاش شد

با نزدیک شدن به تاریخ رویداد Google I/O، شاهد انتشار اطلاعات و رندر های مختلف از محصولاتی هستیم که قرار است در این رویداد معرفی شوند. تقریبا یک ماه پیش شاهد انتشار رندر های ساعت هوشمند گوگل پیکسل واچ بودیم که طراحی و شکل کلی این دستگاه را در اختیار ما قرار می‌دهد.

طراحی دایره‌ای شکل با حاشیه های بسیار قطور از عناصر قابل تتوجه طراحی این ساعت هوشمند محسوب می‌شود که توسط رسانه های مختلف منتشر شده و نشان می‌دهد گوگل تصمیم گرفته طراحی و ظاهر ساعت هوشمند خود را بسیار متفاوت تر از ساعت های موجود در بازار عرضه کند.

هفته گذشته ساعت هوشمند گوگل، در گواهی بلوتوث SIG به ثبت رسید و گفته می‌شود سه نسخه از این محصول تولید خواهد شد. بر اساس گفته ها، نسخه قدرتمند این سری با ظرفیت باتری ۳۰۰ میلی‌آمپر ساعتی معرفی خواهد شد. احتمال اینکه نسخه های بعدی از این ظرفیت باتری استفاده کنند نیز وجود دارد.

ظرفیت باتری گوگل پیکسل واچ فاش شد

با توجه به اندازه ۴۰ میلی‌متری گلکسی واچ ۴ که از ظرفیت باتری ۲۴۷ میلی‌آمپر ساعتی برخوردار است، احتمال می‌رود گوگل پیکسل نیز اندازه بزرگتری داشته باشد و در نسخه های ۴۲ و ۴۴ میلی‌متری عرضه شود. بر اساس اطلاعات فاش شده درمورد ظرفیت باتری گوگل پیکسل واچ احتمال اینکه اندازه ۴۰ میلی‌متری در این سری وجود داشته باشد بسیار بالا خواهد بود.

طبق گفته ها، ساعت هوشمند جدید گوگل از اتصال سلولی برخوردار خواهد بود و بر اساس احتمالات، قدرتمندترین نسخه این سری از اتصال سلولی بهره مند می شود چون معمولا اپل در نسخه های بالارده اپل واچ از اتصال سلولی استفاده می‌کند.

با توجه به اطلاعات منتشر شده درمورد اندازه و ظرفیت باتری گوگل پیکسل واچ احتمال اینکه مقاومت ساعت هوشمند گوگل بالا باشد وجود دارد. چون اندازه باتری با سایز صفحه نمایش سازگاری ندارد و همین موضوع باعث فشردگی قطعات استفاده شده در این دستگاه خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر