عدم آپدیت ویندوز ۱۰ تجاری می تواند بسیار منفی باشد

عدم آپدیت ویندوز ۱۰ تجاری می تواند بسیار منفی باشد

شاید شما جزو کاربرانی باشید که نمی خواهید در سیستم عامل کامپیوتری خود تغییراتی اعمال کنید و همین کار نیز باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار متنوع و عجیب برای انواع کاربران می باشد که در برخی از مواقع با مشکلات زیادی مواجه می شوند.

مایکروسافت برای آپدیت های خود برنامه های زیادی دارد و در تمامی نسخه های عرضه شده یک قابلیت جدید و ویژه ای را برای کاربران خود به وجود می آورد و همین کار نیز باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار متفاوت و جذاب برای برخی از کاربران این سیستم عامل جذاب و فوق العاده می باشد.

از طرفی هم برخی از کاربران علاقه ای به آپدیت کردن سیستم عامل خود ندارند که با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شوند که این دسته از کاربران با بروزرسانی نکردن سیستم عامل شاهد اتفاقات بسیار بد و عجیب و غریبی در سیستم خود می شوند که می تواند بسیار بد و ناگوار باشد.

عدم آپدیت ویندوز ۱۰ تجاری مشکلات زیادی را برای خود به همراه دارد، برخی از شرکت های تجاری که از یک سیستم واحد استفاده می کنند، می خواهند با یک طرح و مشکلات اصلی ویندوز ۱۰ رو به رو شوند و بخاطر همین نیز هیچ اقدام خاصی را برای بروزرسانی کردن در نظر ندارند.

اما شرکت مایکروسافت می خواهد تمامی نسخه و کاربرانی که در پروتکل و پلتفرم این شرکت هستند در عین حال که به اینترنت متصل می شوند از آپدیت های بروز و جدید این شرکت برخوردار باشند که اتفاقی بسیار عجیب و غریب از سوی مایکروسافت برای تمامی کاربران خود می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
عدم آپدیت ویندوز 10 تجاری می تواند بسیار منفی باشد

عدم آپدیت ویندوز ۱۰ تجاری

کاربران زیادی در سراسر دنیا وجود دارد که نمی خواهند ویندوز ۱۰ خود را بروزرسانی کنند و همین کار باعث به وجود آمدن یک حالت متفاوت و عجیب برای این دسته از کاربران می باشد که نمی توانند به طور کلی از این سیستم عامل استفاده کنند.

مایکروسافت محدودیت های جدیدی را تعریف کرده است که برای بهره گیری به طور کامل از تمامی ویژگی های ویندوز ۱۰ کاربران باید به آخرین نسخه این سیستم عامل مجهز شوند تا بتوانند به طور کلی از این ویژگی جذاب و فوق العاده این سیستم عامل استفاده کنند.

حالا مایکروسافت و برخی از شرکت های بزرگ تجاری دنیا درمورد این مسئله به مشکل برخورد کرده اند و باید منتظر بمانیم و ببینیم مایکروسافت برای این دسته از کاربران خود که می تواند بسیار مایکروسافت هزینه های بسیار زیادی داشته باشد را راضی خواهد کرد یا خیر.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر