عدم استفاده فناوری تشخیص چهره آمازون توسط پلیس

عدم استفاده فناوری تشخیص چهره آمازون توسط پلیس

شرکت آمازون اعلام کرده است فناوری تشخیص چهره که از سوی این شرکت در اختیار پلیس آمریکا قرار داده بود به مدت یک سال استفاده نخواهد شد تا دولت آمریکا و کنگره ایالات متحده تصمیم مناسبی درمورد این فناوری بگیرد تا نحوه استفاده درست از این فناوری اجرا شود.

آمازون امیدوار است با اجرای این روند یکساله باعث شود تا دولت آمریکا برخی از آموزش های درست برای استفاده از این فناوری را به پلیس ایالات متحده بدهد تا برای اینکه استفاده از این فناوری بدون مشکل و بدون ایجاد دردسر فراهم شود.

برخی از سو استفاده های شخصی از این فناوری باعث شده تا آمازون دست به چنین کاری بزند و باعث شود تا استفاده از فناوری که می تواند کمک بسیار زیادی به پلیس ایالات متحده در شناسایی خلافکاران بسیار مثبت باشد با تعویق یکساله همراه شود.

عدم استفاده فناوری تشخیص چهره آمازون باعث شده تا برخی از رئیس های کنگره یا همان مجلس آمریکا علیه آمازون دادخواست کنند و برای این کار شرکت آمازون که مسئله را بسیار پیچده می کند و قطعا سوالات و شایعات بسیار زیادی درمورد این فناوری و آمازون به وجود خواهد آمد.

هنوز تعداد پلیس و ایستگاه هایی که از این فناوری استفاده می کنند مشخص نشده است و باید منتظر ماند و دید که آمازون تعداد افرادی که از این تکنولوژی استفاده می کنند را اعلام خواهد کرد و قرار است چه برنامه هایی برای استفاده این تکنولوژی وجود داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عدم استفاده فناوری تشخیص چهره آمازون توسط پلیس

عدم استفاده فناوری تشخیص چهره آمازون

برخی از ارگان های سیاسی و مدنی علیه آمازون برخی مقالات انتشار کرده اند که باعث می شود تا این شرکت را به سو استفاده از این فناوری بکنند و اینگونه نشان دهند که آمازون در حال جاسوسی کردن از افراد می باشد که با این فناوری این عمل را انجام می دهد.

دانشگاه ماساچوست آمریکا نیز با شرکت آمازون همکاری هایی برای ساخت این فناوری داشته است و باعث می شود تا سوالات و اقدامات متفاوت و جالبی درمورد نحوه استفاده از این فناوری تشخیص چهره به وجود بیاید که واقعا بسیار مشکل می باشد.

این فناوری می تواند مزیت های بسیار زیادی داشته باشد اما اگر اینگونه سوالات و شایعات درمورد این تکنولوژی وجود نداشته باشد شرکت های زیادی می توانند به بهترین شکل ممکن کار ها و پروژه های خود را عملی کنند که واقعا عالی و جذاب می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر