عدم استفاده گوگل از فیت بیت برای انتشار تبلیغات

عدم استفاده گوگل از فیت بیت برای انتشار تبلیغات

شرکت گوگل به طور رسمی اعلام کرده بود که قصد داشت در سال ۲۰۱۹ شرکت فیت بیت را با ارزش ۲.۱ میلیارد دلار خریداری کند که این توافق هنوز به ثبت نرسیده و این شرکت منتظر جواب نهایی از سوی مدیران و مالکان این شرکت بزرگ دنیای فناوری و تولید گجت می باشد.

از طرف دیگر ماجرا نیز کمیسیون اتحادیه اروپا قرار دارد که شرکت های بزرگ فناوری مانند گوگل را به شفافیت سازی برنامه های خود در بخش تبلیغاتی را بیان کرده و حالا گوگل و دیگر شرکت ها مجبور به ارائه مدارک با مستندات کامل هستند که می تواند برای آنها بسیار بد و نگران کننده باشد.

اگر در دادگاه های اروپا شرکت های بزرگ مانند گوگل نتوانند با ارائه مدارک درست و قانع کننده خود را از این وضعیت نجات دهند شاهد یک بحران بسیار سخت و جدی از سوی این شرکت خواهیم بود که می تواند منجر به دادن ضرر و جریمه های بزرگ برای این شرکت بزرگ باشد.

طبق گفته های رویترز گوگل به طور رسمی اعلام کرده دیگر از فیت بیت برای بخش تبلیغات استفاده نخواهد کرد و این یعنی اتفاق افتادن یک حالت ویژه از سوی این شرکت می باشد که بخاطر مسائل به وجود آمده در حال انجام عدم استفاده گوگل از فیت بیت برای تبلیغات می باشد.

گوگل به طور رسمی در چند مکان اعلام کرده از شرکت فیت بیت برای تبلیغات خود و استفاده های تجاری و اقتصادی مورد کار نخواهد کرد و از این طرف که فیت بیت برخی از اطلاعات امنیتی و شخصی افراد را در سرور های خود دارد، برخی از رسانه ها دلیل خرید فیت بیت از سوی گوگل را این کار می دانند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
عدم استفاده گوگل از فیت بیت

عدم استفاده گوگل از فیت بیت

تبلیغات برای گوگل یک مزیت بسیار ایده آل و مناسب محسوب می شود و این شرکت توانایی این را دارد که بتواند به بهترین شکل ممکن از این طریق اقدام به درآمدزایی مناسب انجام دهد و شاهد این باشیم که این شرکت می تواند عملکرد مناسبی در این حوزه داشته باشد.

تنظیم کنندگان اروپا نگرانی های زیادی درمورد گوگل و حریم شخصی کاربران خود دارند که این شرکت می تواند با دسترسی داشتن به بخش های مختلف اطلاعاتی و امنیتی کاربرانی که از گجت های هوشمند استفاده می کنند به سود خود استفاده کند که می تواند بسیار سخت و نگران کننده باشد.

نیویورک پست نیز در این رابطه اعلام کرده، گوگل تمام توان خود را برای عدم انجام تبلیغات از اطلاعات کاربران انجام خواهد داد و اصلا این اطلاعات به عنوان حریم شخصی خود گوگل در سرور های امن و قوی این شرکت نگهداری خواهند شد، باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این اتفاق برای گوگل خواهد افتاد و یا شاهد ایجاد یک ماجرای جدید خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر