عدم تولید کارت گرافیک ۳ گیگابایتی توسط اینتل

عدم تولید کارت گرافیک ۳ گیگابایتی توسط اینتل

قرار بود به زودی شاهد رونمایی از کارت های گرافیک قدرتمند و دارای رم ۳ گیگابایتی از سوی اینتل باشیم که متاسفانه بخاطر شیوع بیش از حد ویروس کرونا این عرضه لغو شده است و امکان دارد تا سال ۲۰۲۱ نیز به تاخیر بیافتد که ضرر بزرگی به اینتل وارد می کند.

اینتل قصد داشت با طراحی و ساخت این کارت های گرافیک قدرتمند بخشی از بازار اینگونه محصولات را در اروپا و در برخی از مناطق دنیا به دست بیاورد که متاسفانه بخاطر کرونا این واقعیت عملی نشد و در نهایت شرکت مجبور به تغییر روند خود شد.

این کارت های گرافیک جدید از قدرت بسیار بالایی نسبت به محصولات هم رده خود محسوب میشد و اینتل در این محصولات از ترکیب و معماری بروزی بهره برده است که باعث می شود تا پردازش داده ها به صورت فوق العاده انجام بگیرد که واقعا فوق العاده می باشد.

عدم تولید کارت گرافیک ۳ گیگابایتی توسط شرکت اینتل برای این سال اعمال خواهد شد و این تاثیر منفی بر روی روند تولیدی این شرکت خواهد گذاشت و در نتیجه باعث افت فروش و سهام شرکت در سال ۲۰۲۰ خواهد بود که اینتل به دنبال اینگونه آماری نمی باشد.

معماری و طراحی جدید در کارت های گرافیک اینتل باعث می شود تا محصول از نظر قدرت نسبت به دیگر محصولات قدرت پردازشی فوق العاده ای داشته باشد و در نهایت نشان دهنده قدرت بسیار فوق العاده و قدرتمندی از سوی این محصول خواهیم بود.

عدم تولید کارت گرافیک 3 گیگابایتی توسط اینتل

عدم تولید کارت گرافیک ۳ گیگابایتی اینتل

اگر بخواهیم از نظر عملکرد این دستگاه را با محصولات مشابه مقایسه کنیم، از نظر سرعت و پردازش این محصول نسبت به دیگر سری ها بسیار قدرتمند و عالی خواهد بود اما این سوال مطرح می شود که آیا قیمت نهایی این محصول پایین خواهد بود.

سرعت انتقال و نمایش می تواند بسیار مهم باشد و در این محصول نیز طبق گفته اینتل توجه زیادی به آن شده است و همین نیز باعث می شود تا اتفاقات بسیار متنوع و مختلفی برای این شرکت و این محصول جدید و فوق العاده بیافتد که قطعا عالی و جذاب خواهد بود.

کارت گرافیک جدید اینتل که قرار بود به زودی شاهد رونمایی آن باشیم تاخیر خورده است و همین نیز باعث خواهد شد تا شاهد عرضه دیر این محصول در بازار های جهانی باشیم که حرکت منفی برای اینتل محسوب می شود و همین نیز نشان دهنده حرکت منفی این شرکت برای بازار آینده می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر