عدم تولید گوگل اسیستنت در ماه های آینده توسط گوگل

عدم تولید گوگل اسیستنت در ماه های آینده توسط گوگل

دستیار های صوتی این روزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند و در کشور ایران نیز هواداران خاص خود را دارد و فروش مناسبی نیز در بازار ایران به ثبت رسانده است، گوگل اسیستنت یا همان دستیار صوتی گوگل در حال لغو تولید می باشد که نشان از تولید نسخه جدید می باشد.

طبق گفته مدیر اجرایی گوگل این شرکت به زودی تولید گوگل اسیستنت را متوقف خواهد کرد و پشتیبانی از آنها تا یک سال دیگر به طور کامل از بین خواهد رفت که این حرکت این شرکت نشان دهنده تولید و آغاز یک سری جدید از محصولات گوگل می باشد.

قابلیت های بسیار فوق العاده دستیار صوتی گوگل باعث شده است تا طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد و فروش بسیار بالا و مناسب این دستگاه به یکی از آمار های جالب این شرکت بزرگ آمریکایی در فروش محصولات خود بوده است که تابحال سابقه نداشته است.

عدم تولید گوگل اسیستنت فقط یک معنی دارد و آن تولید نسخه و سری جدید می باشد که به احتمال زیاد گوگل در روز های آینده از آن رونمایی خواهد کرد و گفته می شود دستیار صوتی جدید دارای قابلیت های بسیار زیاد و جالبی نسبت به سری فعلی خواهد داشت.

گوگل همیشه در جستجوی بهترین ها بوده و همیشه تولید محصولات خود را برای رضایت کاربران انجام داده است که در این حوزه نیز به موفقیت کامل رسیده است و همین اراده و پشتکار جالب و زیاد گوگل بوده است که آنرا جزو برترین کمپانی های بزرگ دنیا کرده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عدم تولید گوگل اسیستنت در ماه های آینده توسط گوگل

عدم تولید گوگل اسیستنت

دستیار صوتی گوگل در زمان عرضه خود قابلیت های چندان جالبی نداشت و بعد از عرضه شدن آپدیت های مختلف کم کم طرفداران خود را به دست آورد و تبدیل شد به یک محصول خانگی بسیار کارآمد و جذاب که تقریبا هر شهروندی در دنیا خواستار استفاده از آن بوده است.

طبق گفته ها دستیار صوتی جدید گوگل دارای حساسیت بسیار زیادی خواهد بود که باعث خواهد شد تا شاهد یک محصول با کیفیت صوتی و سنسوری بسیار بالا و قدرتمند از سوی این شرکت برای بخش سخت افزاری باشیم که قابلیت بسیار فوق العاده ای می باشد.

گوگل و مدیر اجرایی این شرکت تایید شروع سری جدید گوگل اسیستنت را صادر کرده است اما لغو شدن نسخه فعلی را مشخص نکرده است که به احتمال می رود تا چند ماه آینده این دستور را نیز صادر خواهد کرد تا شاهد پایان یافتن یک نسل و سری جذاب این شرکت باشیم.

نظر شما درمورد محصولات خانگی گوگل چیست و آیا این شرکت توانسته است به بهترین نحو ممکن طراحی و کارایی های این محصولات را انجام دهد و یا دچار برخی از مشکلات فنی شده است که در حد و اندازه های این شرکت نمی باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcmag

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر