عدم حضور سامسونگ در رویداد IFA بخاطر رویداد اختصاصی

عدم حضور سامسونگ در رویداد IFA بخاطر رویداد اختصاصی

سامسونگ به طور رسمی اعلام کرد در رویداد IFA 2020 که قرار است در ماه سپتامبر برگزار شود حضور نخواهد داشت و این رویداد یک شرکت بسیار بزرگ و قدرتمند را از دست خواهد داد که می تواند باعث کاهش بازدیدکنندگان این رویداد نیز شود.

تمامی کنفرانس های حضوری دنیا بخاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده اند و ما نیز شاهد به وجود آمدن حالت های متفاوت و مختلفی از سوی این شرکت برای برگزاری رویداد اختصاصی و انحصاری خود سامسونگ به صورت مجازی خواهیم بود.

سامسونگ تصمیم خود را برای عدم شرکت در IFA 2020 که قرار است در شهر برلین آلمان و در تاریخ ۳ سپتامبر تا ۵ سپتامبر برگزار شود را اعلام کرده، دلیل سامسونگ برای عدم حضور در این رویداد بخاطر برگزاری رویداد انحصاری این شرکت می باشد که قرار است در ماه سپتامبر نیز برگزار شود.

عدم حضور سامسونگ در رویداد IFA می تواند برای این رویداد که در برلین برگزار خواهد شد تبعات سختی داشته باشد و یکی از بزرگترین افت های این رویداد می توان به عدم حضور اکثر بازدیدکنندگان و خبرنگاران بخاطر عدم حضور این شرکت در این رویداد باشد.

سخنگوی سامسونگ اعلام کرد: بخاطر تطابق زمانی این دو رویداد مجبور هستیم در رویداد IFA شرکت نکنیم و میدانیم این مسئله می تواند برای ما و برگزارکنندگان این رویداد بسیار بد باشد، اما امیدوار هستیم در سال های آینده همکاری های زیادی با برگزار کنندگان این رویداد جذاب داشته باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
عدم حضور سامسونگ در رویداد IFA بخاطر رویداد اختصاصی

عدم حضور سامسونگ در رویداد IFA

رویداد IFA 2020 نسبت به سال های گذشته متفاوت خواهد بود و یکی از این ویژگی ها کم بودند تعداد شرکت کننده ها خواهد بود که حدود ۱۰۰۰ نفر در روز فقط حق بازدید از این رویداد به صورت حضوری را خواهند داشت که بسیار دشوار و ناگوار می باشد.

سخنگوی سامسونگ هیچ اطلاعاتی از رویداد اختصاصی و انحصاری خود را تشریح نکرد و همین کار باعث شده تا احتمالات زیاد برای رونمایی برخی از محصولات جذاب مانند موبایل های هوشمند و گجت های جدید از سوی سامسونگ در رویداد انحصاری این شرکت باشیم.

یکی دیگر از احتمالاتی که برای عدم حضور سامسونگ در این رویداد داده می شود، بخاطر شیوع بیش از حد ویروس کرونا می باشد که سامسونگ برای حفظ سلامتی کارکنان خود مانند رویداد MWC بارسلون نمی خواهد در این رویداد نیز شرکت کند که باز هم خبر بدی محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر