عدم دسترسی کاربران iOS به جیمیل در سراسر دنیا

عدم دسترسی کاربران iOS به جیمیل در سراسر دنیا

امروز اخباری مبنی بر اینکه کاربران IOS دسترسی به بخش ایمیل یا همان جیمیل گوگل را ندارند و این عدم دسترسی باعث شده تا برخی از کاربران در بخش های مختلفی دچار اختلالات متعددی شوند و برای انجام کار های خود با مشکل بزرگی مواجه شوند.

این عدم دسترسی نیز حتی در برخی از کاربران ایرانی نیز دیده شده است و این اتفاق نشان دهنده بسیار عجیب و غریب از سوی عدم هماهنگی سرور های گوگل و اپل می باشد و عدم دسترسی همزمان کاربران سیستم عامل IOS به این سرویس کمی عجیب می باشد.

حتی محدوده های مشخصی برای سازگاری این ورود نمی باشد و شهر و کشور های متفاوت و بسیار عجیبی از سراسر دنیا با مشکلات بسیار بزرگی همراه هستند که نشان دهنده حالت های بسیار خاص و فوق العاده می باشد که این شرکت توانسته در بالاترین حالت ممکن خود ادامه دهد.

عدم دسترسی کاربران اپل به جیمیل یکی از مشکلات بزرگی جهانی بود که در حوزه نرم افزار اتفاق افتاد و افراد زیادی از سراسر دنیا به این مشکل دچار شدند و اتفاقات بسیار بد و عجیبی از سوی این سرویس برای کاربران اپل به طور کامل رخ داد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

وجود چنین مشکلاتی باعث می شود تا شاهد حالت های بسیار مناسب و خاص از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری هستیم که به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار خواهند گرفت و این یعنی حالت های بسیار مناسب و ایده آل دیگری در راه هستند.

عدم دسترسی کاربران iOS به جیمیل

عدم دسترسی کاربران iOS به جیمیل

طبق گفته یکی از مدیران بخش ایمیل گوگل، این تغییرات و ایراد ها در بخش ورود بخاطر برخی بروزرسانی ها بود که برای کاربران اپل در حال انجام گرفتن بود که متاسفانه ساعت های زیادی باعث عدم ورود و دسترسی کاربران این شرکت به این سرویس شد.

گوگل نیز با انتشار بیانیه ای که در آن از کاربران اپل معذرت خواهی کرده با اشاره به اینکه این مشکلات بخاطر آپدیت ها بوده و هیچ عمدی در این کار وجود نداشته از تمامی کاربران خود معذرت خواهی کرده که واقعا حالت بسیار خاصی می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر