عدم سرمایه گذاری در شیائومی توسط شرکت های آمریکایی

عدم سرمایه گذاری در شیائومی توسط شرکت های آمریکایی

امروز طی دادگاهی در ایالت نیویورک آمریکا به طور رسمی منع همکاری و سرمایه گذاری در شرکت شیائومی تصویب شد و شرکت های معتبر و رسمی آمریکایی حق این را ندارند که در بورس و دیگر مسائل مالی بر روی شرکت چینی شیائومی سرمایه گذاری کنند.

این قانون در دولت ترامپ نوشته شده بود و شرکت هایی که تحت حمایت دولت چین قرار دارند نباید سرمایه گذاری و یا همکاری هایی با شرکت های چینی داشته باشند و از آن طرف هم که ایالات متحده شیائومی را یک شرکت دولتی میداند این همکاری را لغو کرده است.

از این به بعد شرکت هایی مانند مایکروسافت و گوگل نیز توانایی همکاری با شیائومی را نخواهند داشت و عرضه سرویس های نرم افزاری برای محصولات این شرکت نیز مانند هواوی خواهد بود و قطعا شاهد اتفاقات بسیار عجیب و غریبی خواهیم بود.

عدم سرمایه گذاری در شیائومی بخاطر مسائل به وجود آمده سیاسی به شدت افزایش خواهد یافت و اتفاقات عجیب دیگری که برای هواوی رخ داده بود حالا برای شیائومی رخ خواهد داد و اتفاقات بسیار عجیب و غریبی را از سوی این شرکت قدرتمند شاهد خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شیائومی هنوز به این قانون هیچ پاسخی نداده و گفته می شود برای ادامه روند خود به سراغ هواوی و مشاوره گرفتن از این شرکت رفته که باید منتظر بمانیم و ببینیم که اتفاقات به وجود آمده در سطح بسیار بالایی از سوی شرکت چینی شاهد بودیم که آیا شیائومی نیز می تواند این روند را ادامه دهد.

عدم سرمایه گذاری در شیائومی

اتفاقات اخیر به ضرر شرکت های چینی خواهد بود و به بدترین نحو ممکن علیه این شرکت ها انجام خواهد گرفت و باید منتظر واکنش شیائومی به این اتفاق باشیم که اگر این روند ادامه دار باشد شاهد حذف پشتیبانی محصولات این شرکت از حالت های نرم افزاری با کیفیت خواهیم بود.

تحریم شرکت های چینی از دولت ترامپ به بایدن انتقال یافته و طبق گفته بلومبرگ نیز شدیدتر خواهد شد تا چین از لحاظ مالی و اقتصادی دچار مشکلاتی شود تا آمریکا بتواند با این شرکت در یک سطح قرابر بگیرد و عملکرد و خواسته های خود را به طور جدی به این کشور تحمیل کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر