عدم شناسایی تاچ آیدی کروم در سیستم عامل iOS

عدم شناسایی تاچ آیدی کروم در سیستم عامل iOS

برخی از کاربران گوشی های آیفون و محصولات اپل هنگام کار کردن با مرورگر کروم دچار برخی مشکلات اساسی شدند و توانایی های عجیب و غریبی را از خود به نمایش گذاشتند و شاهد حالت هایی هستیم که از سوی کاربران درمورد کارکرد این سیستم رخداده است.

فناوری تاچ آیدی و همچنین فیس آیدی در گوشی های آیفون در هنگام کارکرد با مرورگر کروم ایجاد شده است که یکی از مشکلات بسیار بزرگ و اساسی این دو نرم افزار در برخورد با یکدیگر است که واقعا یکی از مشکلات اساسی و بزرگ برای کاربران آیفون محسوب می شود.

این ناهماهنگی و عدم کارکرد مناسب از طریق برخی رشته کد ها ایجاد شده است و شاهد حالت هایی هستیم که این شرکت می تواند در بالاترین سطح ممکن از خود به نمایش بگذارد و شاهد خروجی قابل قبول و بسیار حرفه ای از سوی این شرکت قدرتمند خواهیم بود.

عدم شناسایی تاچ آیدی کروم برای کاربران زیادی دردسر ایجاد کرده و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار عجیبی خواهد بود که قطعا باعث نا رضایتی کاربران زیادی خواهیم بود که به خاطر این مشکل نرم افزاری از اپل ناراضی خواهند بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

Google در تلاش است تا مرور خصوصی وب در Chrome برای iOS را با ایمن کردن برگه های ناشناس با Face یا Touch ID کمی ایمن تر کند. به روزرسانی ، که در نسخه بتا برنامه برای iPhone و iPad شرح داده شده است ، در اصل برگه های ناشناس را در تعویض کننده برگه محو می کند تا وقتی که با تأیید اعتبار اثر انگشت یا قفل صورت تأیید اعتبار نشوید ، پنهان بمانند.

عدم شناسایی تاچ آیدی کروم

این یک ارتقا little کوچک مفید است ، به خصوص اگر مثل من در هر زمان ده ها برگه باز داشته باشید. با فعال کردن این ویژگی ، ممکن است در دفعه بعدی که شخصی برای استفاده از Chrome درخواست قرض گرفتن از تلفن شما را می کند ، به شما آرامش دهد.

همانطور که ۹to5Google یادداشت می کند ، ممکن است این ویژگی هنوز برای همه کاربران بتا در دسترس نباشد. گوگل نسخه های جدید بسیاری از برنامه های iOS خود را در پی فشار برچسب های حریم خصوصی اپل نگه داشته است. بنابراین ، مشخص نیست که چه زمانی بروزرسانی می شود ، اما Chrome 89 ماه آینده به پایان می رسد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر