عدم فروش محصولات ضدعفونی در آمازون و eBay

عدم فروش محصولات ضدعفونی در آمازون و eBay

سازمان حفاظت از محیط زیست و بهداشت آمریکا با انتشار بیانیه ای به تمامی خرده فروشان و البته فروشگاه های اینترنتی آمازون و eBay اعلام کرده است حق فروش محصولات بهداشتی با نام مقابله با کووید ۱۹ را ندارند که حالتی بسیار بد محسوب می شود.

این سازمان اعلام کرده است فروشگاه های اینترنتی با اعلام اینکه این مواد می تواند در برابر ویروس کرونا مفید باشد و توانایی از بین بردن این ویروس را دارد مردم را گمراه می کنند و به آنها اطمینان خاطر می دهند که باید تغییر داده شود.

این عمل قرار است از امروز بر روی پلتفرم های اینترنتی مخصوصا آمازون راه اندازی شود و هرکدام از فروشندگان ثالث در آمازون توانایی این را نخواهند داشت که از نام ویروس کرونا برای فروش محصولات خود سودجویی کنند و آنها را به فروش با درصد بالا برسانند.

عدم فروش محصولات ضدعفونی در آمازون می تواند ضرر های مالی برای این شرکت به همراه داشته باشد اما آمازون این عملیات و فیلتر را قبول دارد و با دولت آمریکا و با آژانس حافظت از محیط زیست ایالات متحده همکاری فوق العاده و دوستانه ای خواهد داشت.

اطلاعات دروغین و گمراه کننده درمورد فروش محصولات بهداشتی و ضد عفونی کننده که مربوط به ویروس کرونا می باشد به طور کلی از این فروشگاه ها حذف خواهد شد و هیچ فروشنده ای حق فروش چنین محصولاتی را نخواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عدم فروش محصولات ضدعفونی در آمازون و eBay

عدم فروش محصولات ضدعفونی

این قانون و فیلتر گذاری باعث خواهد شد تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون از سوی این شرکت باشیم که می تواند برای آمازون هم مفید باشد و هم می تواند از نظر مالی برخی از عواقب جبران ناپذیری داشته باشد.

با فروش محصولات بهداشتی و شوینده در فروشگاه آمازون این سایت اینترنتی سود زیادی دارد و با این فیلتر هم فروش متناوبی خواهد داشت و هم از طرفی شاهد این خواهیم بود که این حالت باعث به وجود آمدن اتفاقات گوناگون برای این شرکت خواهد بود.

حالا این سازمان آمریکایی که حساسیت های بسیار زیادی درمورد ویروس کرونا به خرج داده است، روی فروشگاه های اینترنتی زوم کرده است و با تاکید به اینکه فروش محصولات بهداشتی با رعایت قانون های وضع شده باشد و هیچ شرکت و یا فروشگاهی حق فروش محصولات بدون درج اطلاعات درست می باشد که باید تمامی سرویس ها از این حالت تبعیت کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر