عدم موفقیت پرتاب موشک Rocket Lab در سیزدهمین پرتاب

عدم موفقیت پرتاب موشک Rocket Lab در سیزدهمین پرتاب

شرکت Rocket Lab اقدام به پرتاب موشک جدید خود به مدار زمین داشت که متاسفانه بخاطر به وجود آمدن برخی مشکلات فنی باعث شد تا شاهد حالتی بسیار بد برای این شرکت فضایی باشیم که به طور کلی شاهد به وجود آمدن اتفاقات متنوع و خاصی از سوی این شرکت بودیم.

این پرتاب قرار بود حالت های مختلفی را در اختیار این شرکت قرار دهد که واقعا اگر این پرتاب با موفقیت همراه بود شاهد حالت های متنوع و زیادی بوده ایم که این بخش می توانست موفقیت های بسیار خوب و فوق العاده ای را در پی داشته باشد که واقعا خاص و جذاب می باشد.

هنوز به طور کامل دلیل این نقص فنی مشخص نشده و به طور کامل شاهد این بوده ایم که این اتفاق باعث به وجود آمدن یک اتفاق بسیار بد برای این شرکت بوده است که واقعا حالتی بسیار بد و ناگواری را به وجود آورد که خسارت زیادی را برای این شرکت به وجود آورد.

عدم موفقیت پرتاب موشک Rocket Lab به دلیل نامعلوم از بین رفت و سیزدهمین پرتاب این شرکت برای این موشک با عدم موفقیت همراه بود که واقعا بسیار سخت و دشوار بود که این شرکت دچار آن شد و هنوز مشکل اصلی مشخص نشده و باید منتظر بمانیم و ببینیم که مشکل از کجا بود.

خسارت هایی که در این پرتاب به وجود آمدن به طور کامل مشخص نشده اما می توان گفت یک حالت بسیار مناسب و خوبی می باشد که باعث به وجود آمدن یک اتفاق بسیار ویژه و خاصی می باشد که شرکت Rocket Lab در پرتاب های آینده می تواند از این اتفاق به وجود آمده استفاده کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
عدم موفقیت پرتاب موشک Rocket Lab در سیزدهمین پرتاب

عدم موفقیت پرتاب موشک Rocket Lab

آخرین هدف این شرکت و این موشک که به صورت دوازده بار با موفقیت کامل پرتاب شده بود برای انواع پروژه های مختلف بود که قرار بود در این سیزدهمین پرتاب شاهد عکسبرداری از تمامی نقاط زمین باشیم که یک پروژه یک ساله از سوی این شرکت بود.

همکاری این شرکت با کانن نیز یکی از اتفاقات جالب این پروژه بود که تامین دوربین های با کیفیت و قدرت بالا از سوی این شرکت تامین میشد که واقعا اگر به واقعیت می پیوست و شاهد به وجود آمدن چنین اتفاقی نبودیم، شاید شاهد این حالت جذاب و فوق العاده و بسیار خاص بودیم.

حالا باید متظر بمانیم و شاهد اعلام خسارت های وارد شده در این پروژه و پرتاب را شاهد باشیم که قطعا ارقام و آمار بسیار بزرگی خواهد بود که در این اتفاق به وجود آمد که این شرکت باید اقدام به رفع آن و ساخت مرحله جدید این پروژه باشد که همراه با هزینه های دیگری خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر