عدم نمایش تبلیغات در متن کووید۱۹ توسط گوگل

عدم نمایش تبلیغات در متن کووید۱۹ توسط گوگل

شرکت گوگل تغییرات جدید را برای بخش تبلیغات خود در نظر گرفته است و یکی از همین تغییرات عدم دادن تبلیغ در متن ها و مطالبی که درمورد کویید ۱۹ می باشد ممنوع اعلام شده و دیگر هیچ شرکتی نمی تواند در این بخش ها اقدام به دادن تبلیغ اقدام کند.

دلایل مختلفی برای این ممنوعیت وجود دارد و یکی از آنها عدم وجود صحت مطالبی می باشد که برخی از شرکت ها و سایت ها در مطالب و تبلیغات داده شده خود لحاظ می کنند اما از طرفی هم نباید غافل شد که برخی هم از این وضعیت سو استفاده می کنند.

در کل شرکت گوگل تصمیم گرفته این اعمال را بر روی بخش تبلیغات خود نهایی کند تا تمامی احتمالات و خطراتی که ممکن است در برخورد با این تبلیغات برای کاربران مختلف به وجود بیاید را به طور کلی جلوگیری کند که واقعا کار سخت و مهمی می باشد.

عدم نمایش تبلیغات در متن کووید۱۹ می تواند بسیار مفید باشد و از انتشار برخی از شایعات مربوط به این ویروس که کاربران را ترغیب به استفاده از برخی مواد بهداشتی و دارو های درمانی می کند که می تواند جان برخی از انسان ها را به طور کلی به خطر بیاندازد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گوگل می خواهد با این کار فیلترینگ جدید خود را به طور کامل راه اندازی کند و این اولین قدم بود که با موفقیت برداشته شد و قرار است به زودی شاهد اعمال برخی دیگر از قوانین جدید گوگل باشیم که شاید برای اکثر شرکت ها و سایت های ضرر های زیادی به همراه داشته باشد.

عدم نمایش تبلیغات در متن کووید19

عدم نمایش تبلیغات در متن کووید۱۹

شرکت گوگل با انجام دادن این کار باعث می شود تا کاربران از لحاظ امنیتی و رابط کاربری با هیچ مشکلی مواجه نشوند و این یعنی همان اتفاق خاص که قرار بود گوگل برای کاربران خود به وجود بیاورد می باشد که توانست این عملیات را اجرایی کند.

گوگل تمام توان خود را انجام می دهد تا کاربران راضی داشته باشد و از نظر و لحاظ رابط کاربری بهترین استفاده ممکن را از بخش های مختلف به خود جذب می کند که می توان گفت اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده ای از سوی این شرکت بزرگ محسوب می شود.

باید منتظر بمانیم و شاهد ایجاد تغییرات جدید باشیم که گوگل قرار است در سرویس خود راه اندزای و اجرایی کند که قطعا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود و نسبت به دیگر خدمات گوگل بسیار متمایز و عجیب و غریب خواهد بود.

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر