عدم همکاری آمازون با دولت آمریکا درمورد کووید ۱۹

عدم همکاری آمازون با دولت آمریکا درمورد کووید ۱۹

شیوع ویروس کرونا به حدی زیاد بوده که شرکت ها و دولت های بسیار زیادی را مشغول خود کرده است و همین کار موجب این شده است که شاهد اتفاقات بسیار خوب و فوق العاده ای از حمایت شرکت های بزرگ فناوری در دنیا از جمله گوگل و آمازون باشیم.

آمازون از زمان شیوع بیش از حد ویروس کرونا کمک های مالی و امدادی زیادی مانند اهدای ماسک و تولید مواد ضدعفونی کننده به دولت آمریکا بسیار کمک کرد، حالا شایعاتی به وجود آمده است از عدم همکاری این شرکت بزرگ با دولت آمریکا.

به نقل از نشریه ژورنال نیویورک کشور ایالات متحده این شرکت بعد از کمک های اولیه بسیار زیاد برای دولت آمریکا در ساخت محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده حالا قصد همکاری و کمک به دولت آمریکا را ندارد که قطعا یک مسئله بزرگ در این میان به وجود آمده است.

عدم همکاری آمازون با دولت آمریکا یک مسئله پیچیده خواهد بود و این فقط یک شایعه محسوب می شود و اگر آمازون چنین کاری انجام دهد قطعا دچار مشکلات بسیار زیادی مانند عدم اعتماد مشتریان آمریکایی به این فروشگاه اینترنتی بزرگ خواهد بود.

همچنین گفته می شود تمرکز این شرکت بر روی کارگران و کارمندان خود می باشد و با حمایت از آنها و رعایت پروتکل های بهداشتی باعث ایجاد یک حاشیه امن بسیار زیاد برای کارکنان خود شده است که باعث پیچیده شدن این مسئله بین دولت آمریکا و شرکت آمازون می شود.

عدم همکاری آمازون با دولت آمریکا درمورد کووید 19

عدم همکاری آمازون با دولت آمریکا

این شرکت بزرگ آمریکایی برای کارکنان خود از هر لحاظ امنیت بهداشتی را فراهم کرده است و باعث این شده است که کارمندان این شرکت با راحتی هر چه بیشتر به کار خود در کارخانه و محل کار خود ادامه دهند که واقعا حرکتی بسیار جالب محسوب می شود.

اگر این عملکرد آمازون را در نظر بگیریم واقعا این شرکت بهترین عملکرد را در بازه زمانی بسیار مختلف داشته است و همین عمل نیز باعث به وجود آمدن حالت بسیار مناسب و فوق العاده ای برای این شرکت قدرتمند دنیای فناوری شده است.

باید منتظر ماند و دید که این شایعات واقعیت خواهند داشت و یا دولت آمریکا واقعا از حمایت های شرکت آمازون محروم شده است که می تواند برای شرکت آمازون در آینده ضرر های متعدد و زیادی به همراه داشته باشد که واقعا مسئله پیچیده ای به وجود آمده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر