عدم همکاری هواوی با TSMC از ماه سپتامبر

عدم همکاری هواوی با TSMC از ماه سپتامبر

طبق گفته رسانه های معتبر جهانی از ماه آینده میلادی شاهد عدم همکاری این دو غول دنیای فناوری خواهیم بود که بسیار بد می باشد و قطعا شاهد حالتی بسیار نامناسب هستیم که این شرکت این اتفاقات را در دنیای سخت افزار و قطعات به وجود می آورد.

اتفاقات به وجود آمده میان دولت های چین و آمریکا باعث شده تا یک قربانی بسیار بزرگ در این میان وجود داشته باشد و آن هواوی می باشد که نگون بختی های این شرکت ادامه دارد و این بار نیز از سوی یک شرکت تایوانی مورد تحریم و فشار قرار خواهد گرفت که عملکرد شرکت را از بین می برد.

از ۱۴ سپتامبر همکاری بین هواوی و شرکت TSMC به طور کلی از بین خواهد رفت و این یعنی یک حالت بسیار بد و فوق العاده سخت برای این شرکت محسوب می شود که شاهد حالتی بسیار بد برای هواوی از نظر تامین قطعات سخت افزاری خواهیم بود.

عدم همکاری هواوی با TSMC از آنجایی شروع می شود که دولت آمریکا اعلام کرده، شرکت هایی که از محصولات و یا خدمات آمریکا استفاده می کنند حق این را ندارند که با هواوی همکاری هایی داشته باشند و این شرکت نیز مجبور است با هواوی وارد تحریم جدیدی شود.

قرار بود تا پایان امسال اکثر تراشه های هواوی از سوی TSMC تامین شود که متاسفانه بخاطر این تحریم عجیب و سخت این عمل تقریبا ناممکن خواهد بود و احتمال اینکه به آخرای عمر هواوی با این برند انحصاری در بازار های جهانی باشیم بسیار نزدیک است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
عدم همکاری هواوی با TSMC

عدم همکاری هواوی با TSMC

احتمال اینکه شرکت هواوی تغییرات زیادی در حوزه تامین کالا و برند داشته باشد بسیار زیاد می باشد و با در نظر گرفتن اینکه احتمالا هواوی برند خود را به یک شرکت دیگر بفروشد تا با قرار گرفتن در زیر مجموعه آن شرکت به فعالیت های خود در شرایط مناسب ادامه دهد وجود دارد.

مدیرعامل و رئیس شرکت TSMC درمورد این اتفاقات هیچ واکنشی نشان نداده و ما در بعد از دو هفته وارد ماه سپتامبر خواهیم شد که هنوز هیچ اتفاقاتی نیوفتاده و اتفاقات به وجود آمده باعث می شود تا شاهد حالتی بسیار بد برای این شرکت چینی باشیم که با عدم تامین قطعات مواجه خواهیم بود.

هواوی با داشتن این مشکلات کار بسیار سخت و دشواری را برای تولید و تامین قطعات سخت افزاری خواهد داشت که باید منتظر بمانیم و ببینیم که هواوی چه عملکردی را از خود به نمایش خواهد گذاشت و آیا توانایی ادامه دادن با روند معمولی را خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر