عذر خواهی مدیر عامل شرکت گوگل از ترامپ

به تازگی، در یک کنفرانس مطبوعاتی روزمره در کاخ سفید، رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ گفته است که مدیر عامل گوگل ساندر پیچای از طریق تلفن از او عذر خواهی کرده است. هنوز مشخص نیست که چرا پیچای از ترامپ عذر خواهی کرده است، اما دومی تیم روابط عمومی گوگل را به دلیل تائید اظهارات ترامپ درباره سایت غربالگری کرونا گوگل  ستود.

عذر خواهی مدیر عامل شرکت گوگل از ترامپ

ترامپ گفت: من می خواهم از مردم در ارتباطات گوگل و گوگل تشکر کنم، زیرا همانطور که می دانید من به آنها جمعه را گفتم. رئیس گوگل، که یک مرد بزرگ است گفت با ما تماس گرفت و عذر خواهی کرد.

نمی دانم که مطبوعات اخبار جعلی خود را از کجا به دست آورده اند، اما آنها جایی را دریافت کردند. همانور که می دانید، این از گوگل است. آنها نسخه ای را منشتر کردند و شما بچه ها می توانید خودتان این موضوع را بفهمید که چگونه این کار بیرون آمد و من مطمئن هستم که عذر خواهی خواهید کرد. اما اگر واقعا بتوانیم خبر را به درستی ارائه دهیم عالی خواهد بود. خیلی عالی بود.

مدیر عامل گوگل چه گفته است؟

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

روز جمعه، ترامپ گفت که گوگل در حال حاضر ۱۷۰۰ مهندس در حال توسعه سایت غربالگری دارد. گوگل هرگز توضیح نداد که چند نفر سایت را توسعه می دهند. اما احتمال ساخت چنین سایتی به ۱۷۰۰ نفر احتیاج ندارد.

در آن زمان گوگل آماده اظهار نظر در برابر عموم نبود. دو ساعت پس از دریافت درخواست برای اظهار نظر، بخش وریلی گوگل پاسخ داد که مقباس پروژه ای که در آن کار می کردند بسیار کوچکتر از آنچه ترامپ توصیف کرده است.

مدیر عامل گوگل، پیچای تلاش های خود را برای مبارزه با کرونا ویروس در وبلاگ رسمی شرکت توضیح داد. پیچای در گزارش برخی از سردرگمی ها توضیح داد و برخی از کارهایی را که این شرکت برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد کوید-۱۹ یا همان کرونا ویروس انجام داده است، توضیح داد.

بعلاوه، بخش علوم واقعا زندگی الفبای یک سایت غربالگری برای منطقه حلیح سان فرانسیسکو ایجاد خواهد کرد، که ممکن است در آینده در سراسر کشور (در واقع امروز) رونمایی شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع TechCrunch

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر