عرضه آنر ۱۰ ایکس در بازار روسیه به زودی

عرضه آنر ۱۰ ایکس در بازار روسیه به زودی

شرکت آنر طی یک بیانیه اعلام کرد قرار است به زودی اتفاقات جذاب و فوق العاده ای برای بازار این گوشی هوشمند رخ دهد و به زودی اتفاقات فوق العاده و هیجان انگیز از سوی این شرکت قدرتمند برای بازار های روسیه و اروپا خواهیم بود.

این شرکت با ارائه گوشی های هوشمند و محصولات با کیفیت بهترین تجربه ممکن را ارائه خواهد داد و قطعا شاهد حالت های فوق العاده و بسیار هیجان انگیز خواهیم بود که این شرکت توانایی های بسیار زیاد و بزرگی را خواهند داشت.

خانواده کنونی Honor X10 دارای دو نماینده است که فقط در چین موجود است – X10 5G و X10 Max 5G. اکنون خانواده عضو سوم را دریافت می کنند که در صحنه جهانی ظاهر می شود – Honor X10 Lite. برنامه ریزی برای فردا ۲۳ اکتبر انجام شده است و اولین بازار خرید آن روسیه خواهد بود.

در حالی که وب سایت رسمی چیزهای زیادی را نشان نمی دهد ، یک فاش کننده در توییتر کمی بیشتر عمق ورق مشخصات ، همراه با تصویر تلفن را دارد. گفته می شود که چیپست Honor X10 Lite Kirin 710A است و این گوشی در قسمت جلوی LCD دارای LCD اسکنر اثر انگشت در سمت راست است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
عرضه آنر 10 ایکس

عرضه آنر ۱۰ ایکس

این تصویر همچنین از دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی ، طراحی سوراخ سوراخ دار برای عکسبرداری سلفی و پشتیبانی از SuperCharge حکایت دارد.

آنر X10 Lite فردا به طور رسمی وارد بازار می شود و پیش سفارش های آن در ۶ نوامبر برنامه ریزی شده و بازار آن در روسیه در ۱۳ نوامبر آغاز می شود.

این سری گوشی می تواند در بازار های جهانی بهترین عملکرد کلی را برای آنر به همراه داشته باشد و می توان گفت این شرکت توانایی های بسیار قدرتمند و فوق العاده ای داشته باشد که توانایی های فوق العاده ای برای عرضه این گوشی های هوشمند داشته باشد.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر