آپدیت جدید iOS 13.6.1 عرضه می شود

آپدیت جدید iOS 13.6.1 عرضه می شود

شرکت اپل برای سیستم عامل خود اهمیت بسیار زیادی قاعل می باشد و همین امر باعث شده تا شاهد اتفاقات و حالت های مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند باشیم که به طور کلی شاهد حالت های متفاوت و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند هستیم.

یک سیستم عامل با قابلیت های بسیار فوق العاده و انحصاری که برای اپل بسیار مهم می باشد و با داشتن کاربران بسیار قدرتمند و فوق العاده توانایی این را دارد که بتواند برای جذب کاربران جدید نیز فعالیت خود را آغاز کند و همین امر نیز باعث پیشرفت اپل می باشد.

نسخه ۱۳.۶ این سیستم عامل چند ماه پیش به صورت رسمی برای رفع برخی از مشکلات نرم افزاری و رابط کاربری عرضه شد اما یک مشکل برای آیفون ۱۱ و سری این مدل به وجود آورد و آن هم صفحه نمایش سبز رنگ بود که بسیار اذیت کننده بود.

آپدیت جدید iOS 13.6.1 این بار برای رفع این مشکل عرضه می شود تا بتواند این مشکل را به همراه برخی دیگراز مشکلات نرم افزاری به طور کامل رفع کند و ما نیز شاهد حالت های بسیار مناسب و متفاوت جذاب از سوی این شرکت قدرتمند باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اپل با عرضه این نسخه علاوه بر رفع مشکل سبز شدن صفحه نمایش، یک حالت دیگری را به سیستم عامل انحصاری خود اضافه می کند که شاهد یک اتفاق بسیار ایده آل و فوق العاده خاص از نظر رابط کاربری و نرم افزاری قدرتمند خواهیم بود.

عرضه آپدیت جدید iOS 13.6.1

عرضه آپدیت جدید iOS 13.6.1

منتشر جهانی این آپدیت تا چند روز آینده اتفاق خواهد افتاد و دستگاه هایی که از نسخه سیستم عامل iOS 13 پشتیبانی می کنند از این سیستم عامل و نسخه جدید نیز بهره مند خواهند بود که می تواند یک اتفاق بسیار ایده آل و فوق العاده ای را برای خود به وجود می آورد.

اپل از تمامی لحاظ تمرکز خود را برای انجام کار های متفاوت و زیادی برای بخش رابط کاربری گذاشته است و در این راه نیز بسیار موفق بوده است و توانسته به بهترین شکل ممکن کاربران زیادی را به سمت این سیستم عامل قدرتمند و جذاب انتقال دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر