آیفون با تاچ آیدی زیر نمایشگر حداقل تا ۳ سال عرضه نخواهد شد

بر اساس گزارش های منتشر شده، شرکت کوپرتینویی در حال آماده سازی خط تولید خود برای معرفی سری آیفون ۱۴ است. طبق گفته ها این سری تغییرات بسیار زیادی از لحاظ طراحی و مشخصات سخت افزاری نسبت به نسخه های قبلی خواهد داشت. در کنار این گزارشات، شاهد انتشار یک بیانیه مربوط به آیفون با تاچ آیدی زیر نمایشگر هستیم.

در حالی که هنوز سری آیفون ۱۴ به صورت رسمی تایید نشده است اما شاهد انتشار کلی ویژگی و قابلیت درمورد محصول جدید اپل هستیم. یکی از گزارش ها اشاره به عدم استفاده از فناوری تاچ آیدی زیر نمایشگر برای نسخه جدید آیفون دارد. طبق گفته ها اپل به زودی از این فناوری استفاده نخواهد کرد.

مینگ چی کو تحلیلگر معروف اپل در اوایل امسال اعلام کرده بود اپل توانایی این را دارد که در سال ۲۰۲۳، سری آیفون را با حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر عرضه کند. اما این تحلیلگر در بیانیه های رسمی خود این بحث را منتفی کرده است. برای پیاده کردن این تکنولوژی در گوشی های آیفون، اپل باید تغییرات زیادی در قطعات استفاده شده بر روی گوشی های خود اعمال کند.

آیفون با تاچ آیدی زیر نمایشگر
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق گفته های این تحلیلگر، اپل در دو مدل بعدی خود یعنی آیفون ۱۵ و آیفون ۱۶ که در سال های ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ رونمایی خواهند شد از فناوری اثر انگشت زیر نمایشگر استفاده نمی کند. در مدل های بعدی نیز فناوری فیس آیدی با تکنولوژی بیومتریک برای امنیت آیفون ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در رندر های منتشر شده منتسب به سری آیفون ۱۴، شاهد حذف شدن ناچ بزرگ دوربین از قسمت بالای نمایشگر هستیم. همچنین گفته می‌شود یک نسخه دیگر برای سری آیفون ۱۴ اضافه خواهد شد. گزینه رنگی طلایی مات نیز به احتمال زیاد در سری آیفون ۱۴ شاهد خواهیم بود. تولید آیفون با تاچ آیدی زیر نمایشگر به احتمال فراوان تا چند سال آینده امکان پذیر نخواهد بود.

متاسفانه اطلاعات چندان زیادی از این سری در دسترس قرار نگرفته است و برای مطلع شدن از اطلاعات و مشخصات جدید باید منتظر برگزاری رویداد توسط اپل باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر