عرضه آیفون ۱۲ ممکن است یک ماه به تعویق بیافتد

به تازگی، جان پروسر اظهار داشت که اپل عرضه آیفون ۱۲ را که قرار است در سپتامبر یا اوایل اکتبر انجام شود، ممکن است موکول کند. به نظر می رسد این کار برای پاسخ به تاثیرات کرونا ویروس است که بر روی چرخه تولید گذاشته است.

پیش از انتظار آیفون SE و مک بوک پرو، پروسر اطلاعات مربوطه را به صورت دقیق افشار کرده بود. بنابراین هر دلیلی وجود دارد که فکر کنیم امکان دارد که این حرف قابل اعتماد است.

پیش از این، ژئو مینژاو گفت که زمان عرضه آیفون جدید امسال ممکن است دیرتر از زمانی که انتظار می رود باشد.

به نظر می رسد دو تحلیلگر / ناظر محصول اپل همان اطلاعات را ارائه می دهند. این همچنین باعث افزایش قابلیت اطمینان این حرف می شود. اما فاکسکان گفت که رونمایی باید به موقع انجام شود.

به تعبیری دیگر این به نظر می رسد قابل اطمینان تر است چون که تامین کننده اصلی آیفون است. فاکسکان مستقر در تایوان در ماه فوریه پس از شیوع کرونا ویروس جدید که تاخیر در بازگشت صد ها هزار کارگر مورد نیاز برای مونتاژ آیفون ها و سایر محصولات الکترونیکی در چین به دنبال داشت، دست و پنجه نرم کرد.

عرضه آیفون 12

طبق اخبار قبلی، انتظار می رود اپل امسال چهار آیفون را منتشر می کند: یک آیفون ۵.۴ اینچی، یک آیفون ۶.۷ اینچی و دو آیفون ۶.۱ اینچی. انتظار می رود هر چهار مدل آیفون از شبکه ۵G  و پنل های اولد پشتیبانی کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اخیرا برخی منابع تعدادی جزئیات راجع به سری آیفون ۱۲ را فاش کردند.

مشخصات آیفون ۱۲

از نظر قیمت، آیفون ۱۲ باید در حدود ۶۴۹ الی ۷۴۹ دلار قیمت داشته باشد. آیفون ۱۲ مکس بین ۷۴۹ الی ۸۴۹ دلار قیمت داشته باشد. آیفون ۱۲ پرو با قیمتی بین ۹۹۹ الی ۱۰۹۹ دلار در دسترس خواهد بود. سه نسخه آیفون ۱۲ پرو مکس هم به ترتیب با قیمت ۱۰۹۹، ۱۱۹۹ و ۱۳۹۹ دلار عرضه می شوند.

در مورد حافظه داخلی و رم هم گفته می شود آیفون ۱۲ و ۱۲ مکس با ۴ گیگابایت و حافظه داخلی ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایتی همراه باشند. آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس هم به احتمال زیاد با ۶ گیگابایت رم و حافظه داخلی ۱۲۸، ۲۵۶ و یا ۵۱۲ گیگابایتی همراه باشد.

آیفون ۱۲ و ۱۲ مکس با دوربین های عقب دوگانه عرضه می شوند و آیفون ۱۲ پرو و ۱۲ پرو مکس ها با یک ماژول دوربین عقب سه گانه همراه خواهند بود.

این هفته برخی خبر ها را دریافت کردیم مبنی بر ایکه آیفون جدید از پنل های اولد سامسونگ و ال جی ساخته خواهد شد. علاوه بر این، سامسونگ پنل های سه تا از چهار آیفون جدید را تولید می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر