عرضه آیپد مینی جدید در سه ماهه دوم ۲۰۲۱

عرضه آیپد مینی جدید در سه ماهه دوم ۲۰۲۱

اپل در رویداد بهاری که برگزار کرد، هیچ اطلاعاتی درمورد تبلت اقتصادی و کوچک خود نداد تا شایعات بیش از حد درمورد این محصول ایجاد شود. شایعاتی مبنی بر اینکه خط تولید تبلت های آیپد مینی شرکت اپل متوقف خواهد شد و همچنین شاهد جایگزینی یک محصول جدید خواهیم بود.

اما اینگونه نخواهد بود و اپل با هدف توسعه قدرت و همچنین بهره گیری از تراشه M1 سیلیکون به فکر توسعه این محصول قدرتمند است، آیپد مینی شرکت اپل از تمامی لحاظ عملکرد مثبت و قابل توجهی دارد و همین موضوع باعث ایجاد توانایی های خاص و جذاب برای این شرکت خواهد شد.

مینگ چی کو پاییز ۲۰۲۱ را زمان معرفی و رونمایی نسل جدید آیپد مینی اعلام کرده اما احتمال دارد بخاطر بزرگ بودن صفحه نمایش نسل جدید محصولات آیفون و ایجاد سری جدید گوشی های تاشو از سوی شرکت اپل، شاهد از بین رفتن سری محصولات آیپد مینی باشیم.

عرضه آیپد مینی جدید بدون برگزاری رویداد خواهد بود. شایعات بسیار زیادی از نظر سخت افزاری و نوع طراحی درمورد این محصول اپل منتشر شده اما هنوز به طور کامل و دقیق هیچکدام از آنها به اثبات نرسیده و همین موضوع باعث پیچیدگی و سخت بودن کار برای طرفداران و کارشناسان اپل شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در طراحی آیپد مینی ۲۰۲۱ انتظار می رود اپل از صفحه نمایش ۸.۴ اینچی بجای ۷.۹ اینچی استفاده کند و همچنین با کم شدن حاشیه های کناری صفحه نمایش شاهد بالا رفتن کیفیت نمایشگر خواهیم بود. برای بخش تراشه نیز از سری تراشه های M1 سیلیکون اپل بهره مند خواهد بود، اضافه شدن تاچ آیدی به کناره های تبلت نیز از دیگر قابلیت های سخت افزاری به شمار می رود.

عرضه آیپد مینی جدید و آیفون تاشو

عرضه آیپد مینی جدید و آیفون تاشو

مینگ چی کو تحلیلگر اپل درمورد آیپد مینی اطلاعات نه چندان دقیقی ارائه کرده و این امیدواری که در پاییز سال ۲۰۲۱ شاهد رونمایی تبلت کوچک اپل باشیم را بسیار زیادتر کرد اما هنوز هم نمی توان دقیق به این موضوع پرداخت، چون اپل سری محصولات متنوعی دارد و احتمال متوقف کردن تولید تبلت های آیپد مینی را در دستور کار خود داشته باشد.

این تحلیلگر همچنین درمورد آیفون تاشو صحبت کرده و برخی اطلاعات درمورد آن داده است، صفحه نمایش ۸ اینچی و عرضه در سال ۲۰۲۳ از اطلاعاتی بود که از سوی این تحلیلگر درمورد آیفون تاشو اپل منتشر شد. باید منتظر عملکرد و خروجی نهایی از سوی اپل برای محصولات جدید و پیش رو باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر