آیپد پرو با شارژ مگ سیف و لوگوی شیشه‌ای عرضه خواهد شد

با وارد شدن در سال ۲۰۲۲ اپل برنامه ریزی های خود را برای رونمایی محصولات جدید انجام می‌دهد و یکی از محصولاتی که احتمالا در بهار امسال رونمایی خواهد شد، سری تبلت های آیپد پرو است. حالا طبق یک گزارش گفته می‌شود آیپد پرو با شارژ مگ سیف عرضه خواهد شد که با تغییرات اساسی در بخش طراحی همراه خواهد بود.

علاوه بر نسخه پرو، اپل قصد دارد تبلت های آیپد و آیپد ایر را در رویداد بهار خود رونمایی کند. فناوری شارژ بیسیم فقط در آیفون های نسل جدید اپل استفاده شده است و گفته می‌شود این شرکت حالا در حال توسعه حداقل یک نسخه آیپد پرو ۲۰۲۲ با شارژ مگ سیف است.

طبق ادعای یک منبع معتبر، شرکت اپل برای پیاده‌سازی این قابلیت مجبور به تغییراتی در طراحی و ساختار آیپد پرو خواهد شد. بدنه آیپد پرو ها از جنس آلومینیوم است و شارژ مگ سیف برای پاسخگویی به تبلت های قدرتمند اپل ویژگی خوبی خواهد بود و پنل فلزی مانع شارژدهی مناسب توسط مگ سیف می‌شود.

بخاطر همون موضوع گفته می‌شود اپل احتمالا از پنل شیشه‌ای در آیپد پرو های نسل جدید استفاده خواهد کرد. یعنی لوگو سیب اپل از جنس شیشه خواهد بود و بقیه پنل از جنس آلومینیوم خواهد بود. این کار برای جذب مناسب آهنربا های موجود در مگ سیف است تا شارژدهی مناسب برای آیپد پرو ها داشته باشد.

اپل برای راه اندازی این تکنولوژی باید یک مهندسی داشته باشد تا بتواند به کمک تکنولوژی های جدید تمامی لوازم جانبی های اپل مانند کیبورد مغناطیسی این شرکت را پشتیبانی کند، چون اکسسوری های اپل تاثیر زیادی روی عمر باتری و مصرف آیپد پرو ها دارند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ویژگی های احتمالی آیپد پرو با شارژ مگ سیف

آیپد پرو با شارژ مگ سیف

استفاده از شارژ مگ سیف در آیپد پرو ها قطعا تفاوت های زیادی ایجاد خواهد کرد و این شرکت مجبور به بازسازی قابل توجه برای این دستگاه خواهد بود. طبق ادعای برخی رسانه های موثق این تبلت با باتری بزرگ تر و با کیفیت نسبت به آیپد های قبلی عرضه خواهد شد. همچنین گفته می‌شود ماژول دوربین آیفون ۱۳ هم در این تبلت شاهد خواهیم بود.

همچنین شاهد استفاده از پنل اولد خواهیم بود که کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. احتمال اینکه اپل همزمان از تراشه M2 برای استفاده در آیپد پرو های جدید رونمایی کند وجود دارد و این باعث خواهد شد تا کیفیت و حتی طراحی و شکل کلی آیپد پرو های ۲۰۲۲ با نسخه های قبلی خود تفاوت های زیادی داشته باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر