امنیت جدید فیسبوک مسنجر همراه با تاچ آیدی

امنیت جدید فیسبوک مسنجر همراه با تاچ آیدی

شرکت فیس بوک در حال کار کردن بر روی یک حالت بسیار ویژه و جدید می باشد که امنیت حساب های کاربری را به طور جدی افزایش می دهد و قطعا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار جذاب و عالی از سوی فیس بوک خواهیم بود.

این حالت امنیت می تواند برای این نرم افزار بسیار جالب و کارآمد باشد و کاربران این بخش می توانند از بهترین حالت های ممکن این پیام رسان استفاده کنند که از لحاظ امنیت یک ترکیب جدیدی برای کاربران خود به وجود خواهد آورد.

فیس بوک اعلام کرده در حال آزمایش بر روی این ویژگی می باشد و به زودی برای انواع پلتفرم ها عرضه خواهد شد و کاربران توانایی استفاده از این حالت ها را خواهند داشت که باعث می شود تا شاهد بخش امنیت جذاب از سوی فیس بوک برای این پیام رسان باشیم.

امنیت جدید فیسبوک مسنجر با فناوری های تاپ آیدی و فیس آیدی همراه خواهد بود و همین امر باعث می شود تا بخش امنیت این اپلیکیشن بسیار بالا باشد و برای اینکه ورود بدون اجازه کاربر به حساب کاربری انجام شود به صفر نزدیک می شود.

همچنین کاربر این توانایی را می تواند داشته باشد که یک دوره زمانی برای تامین امنیت و ایجاد و فعال شدن رمز ورود انتخاب کند و بعد از مدتی شاهد این خواهیم بود که این حالت غیرفعال خواهد شد و کاربر می تواند زمانبندی های مختلفی را در نظر داشته باشد.

امنیت جدید فیسبوک مسنجر همراه با تاچ آیدی

امنیت جدید فیسبوک مسنجر

سخنگوی فیسبوک اعلام کرده این شرکت در حال کار کردن بر روی ویژگی ها و حالت های جدید رمزنگاری می باشند که باعث می شود تا کاربر از لحاظ امنیت و تقویت بخش ایمنی از درجه بسیار بالایی همراه باشد و شاهد ایجاد حالت های جذاب خواهیم بود.

نسخه اولیه این بخش امنیتی برای کاربران سیستم عامل iOS عرضه خواهد شد و بعد از آن به طور گسترده برای نسخه های بسیار زیادی از گوشی های اندرویدی به این قابلیت مجهز خواهند شد که بخش جدید فیسبوک محسوب می شود.

این شرکت بر روی این پیام رسان بخش های مختلف ایجاد می کند و همین نیز باعث می شود تا از لحاظ امنیت و ویژگی این نرم افزار از ویژگی بسیار بالایی برخوردار باشد که توانایی قدرت و حریم خصوصی شرکت فیسبوک را به رخ می کشد که در آینده ای نه چندان دور شاهد آن خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر