عرضه اولین بازی گوگل استادیا با حالت لمسی تا آخر ماه آگوست

عرضه اولین بازی گوگل استادیا با حالت لمسی تا آخر ماه آگوست

طبق گزارش ۹to5Google گوگل در نظر دارد تا آخر همین ماه میلادی یک بازی برای پلتفرم گوگل استادیا عرضه کند و در این حالت شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات جذاب و بسیار ایده‌آل از سوی این شرکت خواهیم بود که واقعا کاربرد و عملکرد مثبتی از خود به نمایش خواهد گذاشت.

گوگل این حرکت را برای توسعه بازی های هوشمند برای پلتفرم استادیا عنوان کرده است و این اتفاق باعث خواهد شد تا اتفاقات منحصر به فرد و قابل قبولی را از سوی این شرکت برای اجرای انواع بازی ها در این پلتفرم باشیم که در بالاترین سطح فنی و سخت افزاری و همچنین نرم افزاری ارائه خواهد شد.

نحوه اجرای بازی بر روی گوشی هوشمند به همراه یک رابط بسیار جذاب خواهد بود که برای کنترلر شخصیت ها و همچنین استفاده از انواع ویژگی های بازی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، عملکرد مثبت و قابل قبول این شرکت نیز در سطح و درجه بسیار خوبی نیز قرار دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عرضه اولین بازی گوگل استادیا تا اواخر آگوست باعث خواهد شد تا قرارداد های رسمی توسط این شرکت نوشته شده آغاز شود و شرکت های توسعه بازی های ویدیویی برای توسعه این بخش گوگل از برنامه و اهداف خود رونمایی کنند که قطعا جذاب و بسیار خاص خواهد بود.

اجرای این بازی ها بر روی سرور های گوگل یکی دیگر از ویژگی های مثبت پروژه خواهد بود و دلیل اصلی آن توسعه در بخش سخت افزاری است که گوگل چند پتابایت مخصوص این سرویس فعالسازی کرده است و طبق گفته رسانه گوگل احتمال دارد برای بهینه سازی، حجم آن نیز ارتقا داده شود.

عرضه اولین بازی گوگل استادیا

این سرویس با دیگر پلتفرم ها ادغام خواهد شد و طبق گفته گوگل قرار است با یک زمانبندی مناسب و جذاب تا آخر همین سال میلادی توسعه داده شود. باید منتظر عملکرد و خروجی نهایی گوگل با همکاری استودیو های سازنده بازی های ویدیویی باشیم اتفاقات خوبی برای حوزه گیم خواهد افتاد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر