تراشه های نسل جدید AMD با معماری جدید عرضه خواهد شد

تراشه های نسل جدید AMD با معماری جدید عرضه خواهد شد

شرکت AMD برای این رقابت خود را با رقیب اصلی خود یعنی اینتل رعایت کند و از اینکه برای تولید در بازار های جهانی از تولید این شرکت عقب نیافتد مجبور به تولید تراشه هایی با فناوری های جدید می شود که ترکیب فوق العاده ای ارائه می دهد.

این شرکت در نظر دارد تا به بهترین نحو ممکن محصولات خود را راهی بازار های جهانی بکند تا بتواند از این طریق به بهترین شکل ممکن تراشه های خود را به فروش بگذارد و این یعنی یک روش نوین برای تولید و فروش محصولات الکتریکی خواهیم بود.

AMD نسل جدید تراشه های خود را با معماری های بروز همراه کرده است تا سرعت و کیفیت بسیار بالایی برای خود داشته باشند و از همین رو شاهد ارائه پردازنده های بسیار قدرتمند به همراه ساخت و تولید انبوه محصولات این شرکت خواهیم بود.

تراشه های نسل جدید AMD قرار است با قدرت بسیار بالا و با قیمت های بسیار پایین نسبت به نسخه های گذشته این شرکت به فروش برسد که یک بازار فروش مناسبی به اجرا در می آورد که شاهد به وجود آمدن اتفاقات عالی خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این روند تولیدی می تواند برای این شرکت بسیار مثبت و فوق العاده باشد و از همه نظر شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون در نوع و تنوع پردازنده ها خواهیم بود که از سوی این شرکت طراحی و تولید خواهند شد و این یعنی یک اتفاق عالی.

تراشه های نسل جدید AMD با معماری جدید عرضه خواهد شد

تراشه های نسل جدید AMD

بازار تراشه های کامپیوتری در چند سال اخیر رقابت بسیار حساس میان اینتل و AMD را به خود دیده است و از همین رو شاهد به وجود آمدن حالت ها و اتفاقات متنوع و زیادی از سوی این دو شرکت برای بازار های جهانی هستیم که قرار است اتفاقات خوبی بیافتد.

در آینده ای نه چندان دور شاهد ساخت و تولید محصولات جدید هر دو شرکت خواهیم بود  که بازار قطعات سخت افزاری را بسیار داغ و هیجان انگیز خواهد کرد و این یعنی یک اتفاق بسیار بزرگ برای بازار تراشه های کامیپوتری در سطح جهانی خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر