تمامی نسخه‌های سری آیفون ۱۵ اپل با ناچ کوچکتر‌عرضه خواهند‌ شد

برند قدرتمند کوپرتینویی در حال آماده شدن برای رونمایی سری آیفون ۱۴ برای نیمه دوم سال ۲۰۲۲ است و طبق گزارش های منتشر شده، نسخه های پرو این سری با بریدگی بالای نمایشگر عرضه خواهند شد. امروز در یک گزارش جدید، اعلام شده تمامی نسخه‌های سری آیفون ۱۵ اپل با دوربین سلفی ناچ شکل عرضه خواهند شد.

بر اساس گزارش جدید از تحلیلگر معروف راس یانگ، اپل قصد دارد در سری آیفون ۱۵ از طراحی مشابه استفاده کند و تمامی نسخه های این سری با بریدگی کپسول شکل عرضه خواهند شد. در سری آیفون ۱۴ فقط نسخه های پرو از این ویژگی برخوردار خواهند بود. طبق رندر های منتشر شده، انتظار داریم، نسخه های پرو آیفون ۱۴ با دو بریدگی در بالای نمایشگر عرضه شوند.

چنین طراحی در نسخه های بعدی اپل می‌تواند باعث افزایش فروش شود، چون بعد از آیفون ایکس، تمامی مدل های آیفون با دوربین سلفی ناچ بزرگ عرضه شده‌اند. اما انتظار داریم از آیفون های ۱۴ به بعد شاهد تغییرات اساسی در طراحی و ساختار آیفون باشیم. در گزارش های اخیر کاربرد دو حفره بالای نمایشگر اعلام شده است.

طبق گفته ها، حفره کپسول شکل دارای سنسور فیس آیدی با دقت بالا خواهد بود و حفره دایره‌ای شکل مجهز به سنسور دوربین سلفی خواهد بود. به لظف استفاده از این ترکیب برای دوربین سلفی، فضای بیشتری برای نمایش محتوا به وجود خواهد آمد و شاید به احتمال زیاد شاهد نمایش برخی اعلانات در قسمت بالایی نمایشگر باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
تمامی نسخه‌های سری آیفون 15 اپل با ناچ کوچکتر‌عرضه خواهند‌ شد

طبق گزارش های جدید، اگر اپل توانایی پیاده سازی تکنولوژی ذکر شده را داشته باشد، به احتمال زیاد در سری آیفون ۱۶ که برای سال ۲۰۲۴ زمانبندی شده، شاهد بهره‌گیری از دوربین سلفی زیر نمایشگر خواهیم بود. البته استفاده از این ویژگی نیازمند بهره‌گیری از فناوری های مختلف است.

به غیر از تغییر در طراحی آیفون ها، سری آیفون ۱۴ اولین مجموعه‌ای خواهد بود که از سری مینی استفاده نخواهد کرد و به جای آن شاهد بهره‌گیری از نسخه مکس خواهیم بود. اپل مانند هر سال، این سری را با ۴ نسخه عرضه خواهد کرد و احتمالا قیمت های بالای ۱۰۰۰ دلار خواهند داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر