عرضه جهانی ساعت هوشمند اوپو از تاریخ ۶ مارس آغاز می شود

امروز اوپو رسما تاریخ عرضه سری جدید اوپو واچ خود را اعلام کرد. این محصول در تاریخ ۶ مارس به بازار جهانی عرضه می شود. از پوستر رسمی، سری های اوپو واچ طراحی صفحه ای قابل انعطاف با ابرقابل استفاده را به تصویب می رساند. سمت قاب فلزی بدنه حاوی دو دکمه نوار و تسمه سیلیکونی است.

ما انتظار داریم که این سری ساعت هوشمند دارای دو طرح رنگ بدنه، مشکی و طلایی باشد. علاوه بر این، رابط کاربری ساعت هوشمند نشان می دهد که ساعت اوپو از عملکرد تماس الکترونیکی پشتیبانی می کند. اولین ساعت هوشمند اوپو احتمالا با اوپو فایند ایکس ۲ وارد بازار خواهد شد. در حال حاضر اطلاعات و جزئیات بیشتری از این ساعت هوشند اوپو در دسترس نداریم.

ساعت هوشمند اوپو

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اخیرا شن ییرن، پوستر تبلیغاتی را برای سری های ساعت اوپو به نمایش گذاشت. این پوستر نشان می دهد که ساعت اوپو از یک طراحی مستطیل شکل گرد استفاده می کند.

طبق گفته های اجرایی شرکت، یک شماره گیری مستطیلی بهتر از یک شماره گیری دایره ای است زیرا می تواند اطلاعات بیشتری را نشان دهد. با این حال، وی همچنین خاطرنشان کرد: یک شماره گیری دایره ای طراحی بهتری دارد زیرا از نظر ظاهری مانند ساعت سنتی است. پیش از این شن ییرن همچنین خاطرنشان کرده بود که ساعت های هوشمند اوپو از صفحه نمایش انعطاف پذیر و طراحی سطح خمیده استفاده می کنند.

یکی از نقاط فروش این ساعت هوشمند، ECG داخلی خواهد بود. محبوب ترین گجت ها دارای این ویژگی عبارت است از: اپل واچ سری ۵، سامسونگ گلکسی اکتیو ۲، و آمازفیت ورج . به همین دلیل است که اعتقاد داریم که نوار قلب دیگر سرد است، اوپو ویژگی های بیشتری را به بسته مربوط به این ساعت هوشمند اضافه می کند تا آن را برای رقابت مفیدتر کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___ 

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر