عرضه رابط کاربری One UI 3 برای گلکسی تب ۷ و ۷ اس پلاس

عرضه رابط کاربری One UI 3 برای گلکسی تب ۷ و ۷ اس پلاس

سامسونگ رابط کاربری جدید خود را برای محصولات هوشمند خود در نظر گرفته است و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های مناسب هستیم که در دستور کار این شرکت قدرتمند قرار گرفته است و می تواند عملکرد مناسب و بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارد.

توانایی و قابلیت های این شرکت در سطح مناسبی قرار دارد و سامسونگ با اضافه کردن المان های متفاوت و همچنین کاربردی توانسته حالت مناسبی از خود به نمایش بگذارد و اتفاقات ایده آل و قابل قبول در دستور این شرکت قرار گرفته است و اتفاقات به وجود آمده بسیار مناسب است.

برای سری جدید S21 شاهد استفاده از کاربردی ترین قابلیت ها هستیم که در دستور کار این شرکت قدرتمند قرار گرفته و حساب ویژه ای روی این رابط کاربری از سوی سامسونگ باز شده است که باعث می شود تا اتفاقات مناسب و بسیار خوبی از سوی این شرکت قدرتمند شاهد باشیم.

عرضه رابط کاربری One UI 3 برای دو محصول دیگر این شرکت یعنی تبلت تب اس ۷ و همچنین برای گوشی سامسونگ گلکسی اس ۷ پلاس هستیم که توسط سامسونگ ارائه داده شده است و نشان دهنده بروز بودن آخرین محصولات حتی بعد از گذشت سال ها است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سامسونگ با این عملکرد نشان داده توانایی این را دارد که شاهد اضافه شدن حالت و قابلیت های مناسب باشیم که در دستور کار این شرکت قدرتمند ادامه دار خواهد بود و می توان حساب ویژه ای روی آن بازکرد و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات خوب و ایده آل از سوی این شرکت خواهیم بود.

عرضه رابط کاربری One UI 3

شرکت کره ای سامسونگ هنوز لیست کاملی از گوشی هایی که قرار است برای آنها از رابط کاربری نسل جدید استفاده کند اعلام نکرده است و می تواند باعث ایجاد حالت های مناسب باشیم که توانایی های لازم برای به دست آوردن قابلیت و حالت های مناسب از سوی این شرکت خواهیم بود.

احتمالا نسخه و سری S10 و S20 دیگری سری خواهد بود که از این رابط کاربری بهره مند خواهند بود و به صورت آپدیت درون برنامه ای برای این شرکت فراهم خواهد شد و می توان گفت عملکرد قابل توجه و بسیار خوبی به همراه خواهد داشت و می تواند مناسب و خاص باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر