ردمی نوت ۹، ردمی نوت ۹ پرو و می نوت ۱۰ لایت در اروپا به زودی عرضه می شوند

شیائومی به همراه زیر برند خود، ردمی قصد دارد به زودی ردمی نوت ۹ ، ردمی نوت ۹ پرو و می نوت ۱۰ لایت را به بازار اروپا عرضه کند.

دستگاه های جدید به زودی عرضه می شوند ( برای اروپا):

ردمی نوت ۹ پرو با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی در رنگ های سفید، خاکستری و سبز

ردمی نوت ۹ با رم ۳ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی در رنگ های سفید، خاکستری و سبز

می نوت ۱۰ لایت با رم ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی در رنگ های سفید، سیاه و زرشکی

رولان کوانت ۲۳ آوریل ۲۰۲۰

با صدای در آمده از رولان کوانت، گفته می شود که شیائومی به زودی این سه گوشی را عرضه خواهد کرد. تاریخ دقیق ذکر نشده است اما رونمایی تلفن در این وضع در اروپا که یکی از مناطق متمرکز COVID-19 است، کمی جای تعجب دارد. شاید، این فقط یکی رونمایی رسمی همچون رونمایی هند باشد و فروش آن تا یه ماه به تعویق بیافتد.

اگر به خاطر داشته باشید، ردمی نوت ۹ پرو قبلا  ماه گذشته در هند و به عنوان نوت ۹S در تایلند رونمایی شده است. این دستگاه از مجموعه دوربین چهارگانه  ۶۴ مگاپیکسلی سامسونگ و پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۷۲۰G برخوردار است.

از آنجایی که نوت ۹S هرکز به اروپا وارد نمی شود، طرفداران شیائومی می توانند اکنون از آمدن آن خوشحال شوند. گزارش شده است که در رنگ های سفید، خاکستری و سبز موجود خواهد بود. نوع های ذخیره سازی شامل ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایتی حافظه داخلی است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ردمی نوت ۹ را رنگ تن پایین در هر جایی رونمایی نشده است. این در حالی است که اخیرا اخبر های زیادی منتشر شده است که به یک پردازنده مدیاتک هلیو G8، یک حسگر اثرانگشت عقب و یک صفحه نمایش سوراخ پانچ دار اشاره دارد. گزینه های رنگی آن هم شامل سفید، خاکستری و سبز با ۳ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایتی حافظه داخلی است.

وجود می نوت ۱۰ لایت هم غافلگیرانه در همین ماه فاش شده است

از آنجا که اروپا در حال حاضر دارای می نوت ۱۰ است، این نسخه ارزان قیمت دارای یک پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۳۰ خواهد بود، یک سنسور ۶۴ مگاپیکسلی به جای سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی موجود در می نوت ۱۰ است و همچنین از شارژ سریع ۳۰ واتی هم پشتیبانی می کند. این گوشی در رنگ های سفید، سیاف و ارغوانی با رم ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی در دسترس خواهد بود.

تاریخ دقیق رونمایی معلوم نیست، اما با توجه به شرایط فعلی حاکم بر اروپا و جهان ممکن است به زودی شاهد یک مراسم رونمایی آنلاین از شیائومی اروپا باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر