عرضه ردیاب اسمارت تگ پلاس سامسونگ برای رقابت با ایرتگ اپل

عرضه ردیاب اسمارت تگ پلاس سامسونگ برای رقابت با ایرتگ اپل

شرکت سامسونگ با عرضه ردیاب های نسل جدید خود یعنی اسمارت تگ پلاس به بازار ایالات متحده برای رقابت با ایرتگ اپل پرداخته است، هدف سامسونگ از این کار به دست آوردن بازار گجت های هوشمند در ایالات متحده و جذاب کردن رقابت میان اپل و خود شرکت کره ای است.

این ردیاب ها یکی از خاص ترین گجت های بازار محسوب می شوند که برای هر فردی نیاز است و می‌توان گفت بهترین عملکرد ممکن برای پیدا کردن اشیا گمشده دارد. با استفاده از این ردیاب ها کاربر می تواند موقعیت وسیله گمشده خود را پیدا کند. این ردیاب ها به صورت جاکلیدی بر روی کیف ها، کلید ها و یا داخل ماشین ها استفاده می شوند.

ردیاب اسمارت تگ شرکت سامسونگ از طراحی مناسب و قابل قبولی برخوردار است و از فناوری UWB پشتیبانی می کند که باعث می شود تا سازگاری و هماهنگی کاملی میان این ردیاب و گوشی های هوشمند سامسونگ شکل بگیرد و یک ارتباط مثبت و ایمن ایجاد کند.

عرضه ردیاب اسمارت تگ پلاس سامسونگ نشان از رقابت دو غول بزرگ دنیای فناوری، یعنی سامسونگ و اپل دارد و می تواند در دیگر محصولات این شرکت ها نیز در بالاترین سطح تاثیرگذار باشد. نرم افزار AR Finder اپلیکیشن مورد نیاز برای سازگاری و ارتباط اسمارت تگ با گوشی های هوشمند است که توسط سامسونگ تولید شده است.

عرضه ردیاب اسمارت تگ پلاس سامسونگ

این نرم افزار به انحصار گوشی های سامسونگ نیست و تمامی کاربران اندروید می توانند از این نرم افزار استفاده کننده و این شاید بزرگترین تفاوت میان ایرتگ اپل و اسمارت تگ پلاس سامسونگ باشد. فناوری استفاده شده در اسمارت تگ سامسونگ از فناوری های بروز ساخته شده و عملکرد جذابی خواهد داشت.

عرضه ردیاب اسمارت تگ پلاس سامسونگ

عرضه ردیاب اسمارت تگ پلاس سامسونگ

شرکت کره ای سامسونگ از تمامی لحاظ عملکرد قابل قبولی دارد و فناوری هایی که در این محصول نیز به کار گرفته شده از جذاب ترین و با کیفیت ترین قطعات بازار به شمار می رود. این ردیاب برای اشیا خانه نیز استفاده می شود و با بهره گیری از این ردیاب می توان قابلیت هایی مانند روشن و خاموش کردن چراغ و دیگر قابلیت ها مورد استفاده قرار بگیرد.

اسمارت تگ پلاس با قیمت ۳۹.۹۹ دلار در بازار ایالات متحده به فروش گذاشته شده و نسبت به نسخه قبلی یعنی اسمارت تگ ۱۰ دلار گران تر است که قابلیت بلوتوث در نسخه پلاس اضافه شده است. قطعا با وارد شدن این گجت به بازار ایالات متحده آمریکا شاهد رقابت های متعدد میان دو غول دنیای فناوری، سامسونگ و اپل خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر