عرضه سرفیس ایرپاد تا ششم ماه می انجام می گیرد

عرضه سرفیس ایرپاد تا ششم ماه می انجام می گیرد

شرکت مایکروسافت نیز مانند شرکت های بزرگ دنیای فناوری دست به تغییراتی در بخش محصولات خود داشته است و به تولید هدفون های جذاب و جدید کرده است که طرفداران زیادی را قبل از عرضه جهانی به خود اختصاص داده است که نشان دهنده جذابیت این محصول می باشد.

طبق گفته یکی از منابع معتبر آلمانی، مایکروسافت هدفون جدید خود یعنی سرفیس ایرپاد را تا ششم ماه می عرضه خواهد کرد که هنوز این خبر از سوی شرکت مایکروسافت تایید نشده است و باید منتظر ماند و دید که این شرکت در آن عرضه این محصول را خواهد داشت.

شکل جدید و نوع طراحی متفاوت از ویژگی های بسیار جذاب و فوق العاده این محصول می باشد که مایکروسافت توانسته است به بهترین نحو ممکن آنرا انجام دهد و تبدیل به یک هدفون بی سیم بسیار جذاب و کارآمد میان دیگر محصولات مشابه باشد.

عرضه سرفیس ایرپاد می تواند بازار هدفون های بیسیم را بیش از حد داغ کند و شاهد رقابت های بسیار حساس و فوق العاده ای میان دیگر شرکت های تولیدکننده هدفون های بیسیم و مایکروسافت خواهیم بود، شرکت هایی همچون اپل و سامسونگ به همراه شیائومی بازار هدفون های بی سیم را تشکیل می دهند.

کیفیت بالا در طراحی و نوع ساخت از جذابیت های این دستگاه محسوب می شود و طبق گفته مایکروسافت جزو محصولات زیبای این شرکت میان دیگر محصولات مشابه می باشد که توانسته است به بهترین نحو ممکن آنها را انجام دهد و به مرحله تولید برساند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عرضه سرفیس ایرپاد تا ششم ماه می انجام می گیرد

عرضه سرفیس ایرپاد

این هدفون قابلیت های بسیار جذابی از جمله برقراری ارتباط با دو دستگاه به طور همزمان می باشد که دو کاربر متفاوت می توانند از هر یک از گوش های این هدفون ها استفاده کنند که قابلیتی جذاب و خاص محسوب می شود که در محصولات مشابه وجود ندارد.

همچنین نگهداری شارژ ۸ ساعت مداوم می تواند یکی دیگر از مزیت های این هدفون بیسیم مایکروسافت محسوب شود که قابلیت بسیار جذابی را همراه خود دارد و باعث می شود تا شاهد اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده از سوی این شرکت باشیم.

ضد آب بودن و دریافت گواهینامه IPX4 نشان از قدرت بدنه و سخت افزاری این دستگاه می باشد که علاوه بر زیبایی ظاهری نشان دهنده قدرت بسیار بالای این محصول برای عرضه در بازار های جهانی و رقابت با رقبای بسیار سرسخت و قدرتمند خود می باشد.

هدفون مایکروسافت به زودی عرضه خواهد شد ولی هنوز زمان دقیق اینکه در کدام زمان و برای کدام بازار ها آماده خواهد شد مشخص نشده است و باید منتظر ماند و دید که مایکروسافت کدام شهر ها را برای عرضه و فروش اصلی این هدفون جذاب قرار خواهد داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر