عرضه سری محصولات ریزر :قدرتنمایی ریزر

عرضه سری محصولات ریزر :قدرتنمایی ریزر

شرکت ریزر در حوزه محصولات سخت افزار و همچنین بازار لوازم جانبی محصولات الکترونیکی تبدیل به یکی از بهترین های فناوری شده است و با داشتن حالت های بسیار مناسب در حال ثبت اتفاقات بسیار ایده آل و فوق العاده می باشد.

این شرکت در حال عرضه و فروش محصولات فوق العاده خود می باشد، سودی که ریزر از فروش محصولات خود به دست می آورد بیشتر از دیگر شرکت ها می باشد و سودی که این شرکت توانسته به دست بیاورد بسیار بالا می باشد و از قابلیت های بالا محسوب می شود.

ریزر با تولد انبوه محصولات خود از ویژگی های فوق العاده و هوشمند بهره مند می شود و این یعنی شاهد حالت هایی خواهیم بود که این شرکت قدرتمند دنیای فناوری برای کاربران خود به وجود آورده است و در بهترین حالت خود قرار دارد.

عرضه سری محصولات ریزر به بازار های جهانی، Razer ، یک مارک تجاری سبک جهانی پیشرو برای گیمرها ، امروز از راه اندازی Razer BlackShark V2 Pro ، DeathAdder V2 Pro و BlackWidow V3 Pro ، ایجاد یک ناوگان از لوازم جانبی بی سیم پرچمدار با پیشرفته ترین عملکرد بازی و کل خبر داد. آزادی حرکت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با استفاده از Razer HyperSpeed Wireless Technology اتصال سریع و پایدار Razer HyperSpeed بی سیم هم اکنون می تواند از بازی های مورد علاقه خود بدون هیچ گونه مانعی از سیم ها لذت ببرد.

عرضه سری محصولات ریزر

عرضه سری محصولات ریزر

Razer’s HyperSpeed Wireless برای افزایش سرعت انتقال و پایداری از پروتکل های داده بهینه شده و یک فناوری فرکانس تطبیقی استفاده می کند و کمترین تأخیر بی سیم را فقط با ۱۹۵ میکرو ثانیه ارائه می دهد ، ۲۵٪ سریعتر از سایر فناوری های بی سیم با موشهای فعال Razer HyperSpeed که توسط بازیکنان esports در سراسر جهان مورد آزمایش و اعتماد قرار گرفته اند ، Razer HyperSpeed اکنون در هدست esports پرچمدار Razer و محبوب ترین صفحه کلید بازی نیز در حال اجرا است.

BlackWidow V3 Pro از کلیدهای مکانیکی بهبود یافته Razer برخوردار است و دارای یک محفظه سوئیچ شفاف جدید برای Razer Chroma RGB روشن تر است. سوئیچ های مکانیکی زرد Razer در حال حاضر ساکت تر هستند ، در هر کلید برای داشتن تجربه بی صدا بازی ، میراگر صدای سیلیکون وجود دارد. با کلیدهای ارتقا یافته Doubleshot ABS Keys ، بسیار مقاوم در برابر سایش ناشی از استفاده مداوم ، هر سوئیچ برای ۸۰ میلیون طول عمر ضربه کلید درجه بندی شده است ، عملکردی قابل اعتماد و پاسخگو در شدیدترین نبردها.

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر